Nadherna je malickaaa😍a svetrik tiez krasny...
12. nov 2016
Krasna 😘
12. nov 2016
Panáčik 😍
12. nov 2016
Krásna ňuňka! 😘No my tak využívame legíny najprv dlhé potom trištvrťáky a nakoniec kratasy na leto!!! 😂
12. nov 2016
acernas
autor@philipha22 haha veru s 3/4 rukávom 😂😂😂 odlozim pre druhé uz radšej alebo pre vnúčatá 😝 ale poslúžilo krasne ❤️
12. nov 2016
Vážne na tých veciach,. Oblečení vidno ako nám rastu ;)
12. nov 2016
rozkošná
12. nov 2016
Uuuzasnaaa je Natalka😍😘💞🎀👑

12. nov 2016
Aj naše svetríky rastú s Alickou 😁 Dokonca aj veci z Lidla sa postupom času naťahujú a doteraz na ňu oblečiem lupilu 56 😁 Inak už nosí 68/74
12. nov 2016
Tá je krásna💋😍😊
12. nov 2016
Veru lickata 🙂 kraaaasna 🙂 ja neviem tie licenka nasej prestat pusinkovat ❤
12. nov 2016
Je to kocka nohata 🤗🙃
12. nov 2016
kocena 🙂
12. nov 2016
12. nov 2016

este nechaj 😉 mozno este posluzi ako bolerko 😀