Mala cvičí manžela kedže na rukách je najlepsie iste to poznáte 😉 muž ju po 15 minútach nosenia zloží kedy ona začne ochkat a mrnkať na znak nie ležať a on jej hovorí : " tíško moja co si myslis ze ja som záprahový kôň ? " ja tak stojím v kúpeľni a hovorim si v hlave tak ja som potom asi závodná kobyla 😂😂😂🐴🐴🐴
😀 moj nasej slečne vravi, ze chrbtica sa transplantovat neda. Tiez mame 4 mesacnu bombulku(22.5. A to nie je az taka velka, nema ani 6kg.
U nás to isté 😃👌🏼
Juj moj ma dva roky. Cca 13-14 kg. Na rukach skoro stale kedze kociar od roka odmietal ☹ ja uz ked ho nemam na rukach uz mi tam normalne chyba-i ked ruky a chrbat maju sviatok. No ked ho vezme manzel po chvilke ho polozi s vravi ved si uz taky tazky. Nooo manzel moj. Veru aj mne je tazky 🙂
môj manžel sa minule nazval prenosná stolička 😀 malý sa tiež zbožňuje nosiť...ale ležať ani náhodou
Moj nasmu malemu 1,8 mesiacov minule hovori: Oli ale ved tatinko nieje otrok a maminka je ked ho ma nonstop zaveseneho na rukach ???
Heh, u nás bolo to isté :D
Ja som však veľa nosila v nosici, takže som tu váhu moc necítila 😃
Teraz sa to však otočilo a drahy vydrží nosiť dlhšie ako ja (13kg, 22m). Nechápem, že mu drobunke bábo bolo ťažšie ako veľká slečna 😃 možno to bude u vás padobne 😉
Silvinka u nas to iste 😄
Mi hovorte nas ma 8,1 (o tyzden 4m) a v nosici nechce byt 😄
Za tyzden 3 mesiace a 7,5kg... bicepsy mam ako schwarzeneger ;D
Som sa od srdca rozosmiala 🙂)) MK v poslednej dobe prachbiedne aj ked nedobrovolne zanedbavam, ale na tvojich postoch si Silvi naozaj oddychnem....a tento bol topka 🙂 Môj syn má 12 kg a manzel po kazdom vikende ide do prace zniceny ako po ubehnutom maratone s tym, ze ho boli cele telo, ako sa po nom krpec vesa....tak ja sa vzdy smejem, ze ahaaaa, takze moje obe achilove zapastia, zniceny chrbat a bolesti vo dne aj v noci (mam necelych 160 cm a 50 kg, takze nieco ako ty 🙂 Takze vlacit 12 kg non stop je vcelku chutovka ) su akoze ok 🙂 No chlapi, v tomto smere asi fakt plati, ze keby mali rodit, vymrieme....a o dalsom fungovani s malym externistom ani nehovorim...ti by sa hodili marod skor, nez by dieta zacalo liezt 🙂)))
@acernas No hej.. 🙂 Ma 1,5 roka a aj keď chodí a všetko zvláda sám, stále sa chce túliť , všetko ho zaujíma, na všetko chce vidieť, takže sa sápe stále na ruky....proste to nejde nedvíhať ho 🙂 Takže je to iná telocvičňa 🙂)))) Presne tak, ja osobne už som toho názoru, že neplatí také to...abs are made in the kitchen.....prd makový.....abs are made by your baby 🙂))))



Pozname 😁