Tehuľky už máte všetko pripravené na príchod očakávaného drobčeka ? Ak nie pozrite si zoznam, ktorý pre vás dm pripravila a tie čo áno mrknite tiež pre kontrolu možno predsa len niečo pridáte alebo vyradíte 😉☺️
https://m.dm-drogeriemarkt.sk/sk_homepage/dieta...
#dm #vybavicka
Ja by som vyradila vankus a paplonik, maly doteraz nepouziva (vankus by sa ani nemal) a namiesto toho spaci vak 🙂
A tiez by som zredukovala - mna stacila jedna zavinovacka a jedna perinka 🙂 a ziadne extra na prezlecenie (ak sa zaspinilo vyprala som a stihlo vyschnut)
flasky a cumliky, nemali sme ani pri jednom, nekupovala som, ze kupim potom a nebolo treba. takze ani sterilizatory, ohrievace atd. a teplomer do vanicky som pouzila raz a kym odmeral teplotu bolo uz dieta okupane 😀
@gemini255 jasne veď nech si každý vyberie čo usúdi za vhodne či bol vyber s kúpa správne zisti priamo v praxi každé dieťa je iné. Napísať nekupuj flašku a mlieko mat nebudeš nakoniec tak potom rýchlo bežať kúpiť je zbytočný stres stačí mat jednu a uvidí sa . Taktiež cumle atd. Teplomer neviem aký si mala ja ten obyčajný Babylove a meria super a rýchlo používame ho ešte stále hlavne manžel
Ja si pozriem, nech si trošku oživím pamäť 😊 i keď ma príprava čaká až v zime na február 😊

Toto si idem pozriet teda 👍🏻 ja som v tom stratena trosku 😀