Výborný koláčik bez muky a cukru👌🏻inšpirácia od našej členky Beatky😊
Ja balím na výlety kokosovo-špaldové sušienky 👍👌Sú najsamsuper 😊
Maková torta bez múky 👌😍
Cuketovy kolac 👌
Nase zdravé "modré koníky "☺celozrnna muka a stevia☺
Super stavnata varohovo-hrozienkova babovka bez muky a cukru 👌
Na cestu len takéto niečo jednoduche a neškodné 😉 OVSENÉ KEKSY
Tieto su tiez výborne PROTEINOVE... 😋
Tak u nás je teraz top🍰👌tento stavnaty,cviklovo-cokoladovy kolacik. Pripraveny z cvikly, paleo horkej cokolady, spaldovej muky a trstinoveho cukru! Na vrchu je bio cucoriedkovy dzem!
Vsetci ho doma milujeme, pre mna je momentalne popri kojeni dolezite papat zdravo,aby som sa dostala do formy,ale popritom musim obcas aj zhresit 😈😉
Starsiu dcerku sa tiez snazim viest k zdravemu stravovaniu, preto uprednostnim takyto kolacik pred kupenymi sladkostami! 👍🏻😉😊
U nás sa maškrtí takto 🍉🍌 dcéra zatial verí tomu že ovocie je sladkosť. Až na malé výnimky, na narodeniny mala domácu tortu 🍰
Keksiky na cesty - spaldova celozrnna muka, kokosovy olej, domace vajicka,pomlete mandle, trstinovy cukor, kypriaci prasok z vinneho kamena, a pre coko variantu pridavam holandske kakao, deti ich miluju 😉😉
@janana1612 Prosím si recept 😉
Najčastejšie robím na výlety celozrnne muffiny na rôzne spôsoby, ale na poslednom výlete sme mali so sebou prenosnú chladničku a v nej cukinovy kolac s makom a ovocim 😊
@luliky nech sa páči 😊 Kokosovo-špaldové sušienky
150g špaldovej múky,50g kokosu,3lyžice ovs.vločiek,3lyžice kokosoveho oleja,4lyžice medu (alebo trstinoveho cukru)polovica kypr.prášku,1vajce.Zmiešať všetko spolu a tvarovať sušienky,piecť na 180stupňov asi 15minut (kokos.olej možno nahradiť napr.maslom)
U nas je to spaldovo marhulkovy kolacik ...taka klasika ale je lahky zdravy a chutnyyy
@janana1612 neposlala by si mi recept?
@avokinagic je napisany o dva komenty vyššie 👍😉
Domáce bebe keksíky
@janinna11 poprosim ta ak mozes poslat recept....a kde si kupovala tie peciatky na keksiky?
CUKETKOVY PERNICEK
Cuketa,spaldova muka,kokosovy olej a cukor,cokolada s vysokym podielom kakaa
my tak rozne, ale napr. raw mrkvovo-datlove gulky 🙂
alebo dvojfarebne muffiny s arasidovym kremom a bananom 🙂
domace musli tycinky 🙂
alebo celozrnne cookies s horkou cokoladou
@zuzulienkab vykrajovacka a razitko v jednom su z tescomy a aj recept je odtial na maslove susienky, len ja som ho upravila na zdravsiu variantu, 350g spald.muky,130g trstinoveho cukru (davam max 110g), 2vajicka, 130g masla (ja davam kokos.olej),a mimo receptu pridavam mandle mixnute,pripadne lieskovce, a kakao, kedze pouzivam spaldovu muku,ktora je tazsia,davam aj kypriaci - z vinneho kamena,cesto na 2 hodky do chladnicky a potom na 160stupnov na papier na pecenie na 10 az 15minut, podla toho ako ti pecie rura 😉
@janinna11 dakujem...pojdem kuk u nas do tescomy ☺
Tak toto su nase oblubene zdrave pochutky 🙂 kokosovo coko ovsene kolaciky; mrkvovo spaldove kolaciky s makovou plnkou a ovsene susienky s roznym susenym ovocim a hrozienkami 🙂
🙂 Náš obľúbený banánovo-brusnicový koláč z ovsených vločiek (a bez cukru)
Naše dcérky milujú mrazené nanuky, zmrzllinky a tak sme si u babky pripravili domácu marhuľovú dreń, super. krásny deň
Aak môže pridám aj foto domácich keksíkov, ktoré pečie môj mažel, foto je síce od Vianoc, ale pečie ich hocikedy cez rok a sú super, len teraz prázdninujeme u babky bez tatka, tak pridávam aspoň tak, inak musím povedať, že manžel pečie lepšie ako ja a ešte ho to aj baví, z čoho sa teším, krásny deň všetkým
Ribezlove muffinky zo spaldovej muky😊
Ahojte, kedze nas je vela tak toho aj musi byt viac. Ribezlovy kolacik, prisady obmienam podla toho, co mame momentalne doma. Cesto s ovsenymi vlockami.
Moje deticky a vnucatka zboznuju domaci jogurtik s domacim jahodkovym dzemom, 4-rocny len s kakaom a druha foto s ovsenymi vlockami.
S vlockami, osviezujuci a doda energiu.
Vsetci zboznuju rozteky. Tieto su narychlo z listkoveho cesta plnene bryndzou, syrom a zeleninkou.
Francuzsky kolacik so vselijakymi dobrotkami....orechy, brusnice, hrozienka, jablcka.
Ribezle vymiesane s cukrom a na to parizska slahacka bez cukru.
Prepacte, ze pridavam tolko, ale u nas je jeden kolacik ozaj malo. A dobrotky sa musia obmienat. Pekny den.
@cessy mozem poprosit presne mnozstva? dakujeeem 🙂
Je to podla tohto receptu,len som si ho upravila a nahradila zdravsimi surovinami
https://bonvivani.sk/recepty/hrncekovy-cuketovy...
Inak aj povodna verzia je mnamkova. Kolacik je stavnaty,urcite odporucam
@cessy dakujem velmi pekne 🙂 urcite vyskusam 🙂































Domáce sušienky na dobré ráno...bez múky, bez laktózy, bez pridaného cukru a zvládnu to aj deti 👶 👶 ....potrebujeme len banán, citrón, 2 vajíčka, ovsené vločky, hrozienka, mak.....zmiešať, upiecť....prajem dobrú chuť 🍴 🍰.