Ahojte dievčatá, uvažujem nad kúpou obliečok s mikroplyšu alebo mikroflanel, aký je tam medzi nimi rozdiel? Máte niektorá? Ste spokojné? A ešte, kde ste kupovali,nech je aj kvalita lepšia, ďakujem 😍
tiež mám od matejovsky obliečky, prekvapili ale také na zimu u nás obliečky aj plachta
ale ako na spanie su prijemne ale asi sa vratime ku klasike z damašku
čo maju lanové tak to som čakala také hrubšie pevnejšie proste
Mikroplys ako igelit, flanel super
Klasika flanel pouzivame na zimu..
@amel tak ono ked si chytiš mikroplyš z tržnice prípadne temu alebo bez bavlny tak to môže byt des , matejovsky niečo stojí ale stoja za to tie obliečky zase
ja osobne nedávam napr krepove , nezvladam ich , niekto v pohode
@sara07 ako som pissla,zrovna tieto od Matejovskeho ma sklamali-spi sa v nich vyborne, no udrzba jedna kasatrofa.
Plachty su vyborne.
Rozdiel je v zlozeni.
Ak kupis klasicky mikrolys,je to 100% umele vlakno.
Ja mam doma navliecky z bavlneneho mikroplysu,obsahuje 80%bavlny.
Flanel drzi tvar.