Ahojte všetci ja som nováčik a do modrého koníka som práve kvôli môjmu sincekovy potrebujem odpovede na moje otazky
Prepac, ale ta gramatika je fakt velmi zla.
@sara07
@bobulazelena Mnohe zeny, matky, ktore su na MK nie su slovenky, resp. ziju dlhe roky v zahranici, neposudzujme na zaklade zlej gramatiky. 🙂
@zeytin myslim, ze v mojom komentari nie je ziadne posudzovanie, ale len strohe konstatovanie. 🙂
@bobulazelena myslim, ze vhodnejsie je upozornit cez spravu....aspon ja to takto robim, aby sa nabuduce mamicka vyvarovala tychto chyb a neposobi to potom tak, ze niekto niekoho posudzuje😉
@janulik77 to by ma vobec nenapadlo. Nemyslim to vobec v zlom, ale vazne by ma to nenapadlo. 🙂
A ved to je jedno uz teraz.
Ak je pani autorka cudzinka, tak sa ospravedlnujem.
Vy určite nepisete z dieťaťom na rukách však ale nehnevám sa
@adamkociko dieta na rukach nejakym sposobom ovplyvnuje znalosti gramatiky?
Nechcem sa vadit a ani ta urazat, ale tak staci priznat chybu a nie sa zbytocne vyhovarat. Ved to je jedno. 🙂
Prajem vela stastia a zdravia tebe aj syncekovi.
Áno je to úplne jedno a ďakujem
syn, syr , sypat