ABCES v prsníku ...máte s tým niektorá skúsenosť ??????
mala som, operovali mi prsník, vyberali fibroadenom,silný zápal, tak mi to po operácii vyhnisalo, brala som ATB
19. júl 2019
adenkabj
autorNo super ....
19. júl 2019
Ja mam medzi prsnikmi 😭
19. júl 2019
Sestru operovali, vytiahli 150ml hnisu