icon

ABCES v prsníku ...máte s tým niektorá skúsenosť ??????

avatar

Sestru operovali, vytiahli 150ml hnisu

19. júl 2019
avatar

mala som, operovali mi prsník, vyberali fibroadenom,silný zápal, tak mi to po operácii vyhnisalo, brala som ATB

19. júl 2019
avatar

No super ....

19. júl 2019
avatar

Ja mam medzi prsnikmi 😭

19. júl 2019