Zienky, s cim jedavate, resp. ako kombinujete cottage? Chcela by som ho viac zaradit do jedalnicka, viem, ze je velmi zdravy, ale asi ho neviem spravne kombinovat. Samotny so zeleninou mi pride fadny (mozno ho neviem ochutit). Najcastejsie ho pouzijem do vajickovej natierky alebo cvikloveho salatu, aby som ho nemusela vyhodit.
Privitam kazdu inspiraciu ♥️
Sprav si zmes korenin "everything bagel" a skus s nim. Je tam sol, biely aj čierny sezam a sušený cesnak a sušená cibuľa.
Mne to veľmi chutí.
Alebo si tam prisyp čerstvé bylinky podľa chuti.
ja davam so zeleninou na cottage gyros korenie a je vyborny, bez tiez nic moc. Inak ho ani nejem, niekedy dam kusok ku prazenici ako oblohu ale to tiez je aj s tou zeleninou zmiesany.
cottage + konzerva tuniaka, horcica, sol, korenie....
Upiecť z neho pečivo 🙂 ja tiež moc cottage nemám rada a bola som skeptická, ale bolo to fakt výborné. https://aktin.sk/cottage-zemle Ja som pridala ešte trocha pšeničnej bielkoviny a hneď to boli bielkovinové žemle. 😀 Alebo už spomínaný tuniak
S cottage je milion receptov, pozri na instagrame. Aj na sladko
Mne najviac chuti prave len cisty neochuteny, ale jw to vlastne tvaroh ,tak aky problem pouzit ho rovnako?
Rozmixujem s trochou vody v ktorej sa varili cestoviny, ochutím a mam omáčku na cestoviny
vyskúšaj tento z lidla, je úplne jemný a krémový, tento viem zjesť aj čistý 😀
Ja som vcera z neho robila palacinky, deti boli nadšene , vraj lepsie ako "klasicke"
Ja tiež ako omáčku na cestoviny: v teplovzdušnej alebo na panvici si spravím šampiňóny, do mixéra dám cottage, šunku, šampiňóny, trošku vody z cestovín, čerstvé oregano, cesnakový prášok, soľ. Ale nemixujem to úplne na hladko, musia byť kúsky. Potom si robievam šalát s tuniakom, tam dám hocičo podľa chuti - papriku, kukuricu, olivy, rukolu, balkánsky syr a k tomu si opečiem krutóny z chleba.
ja som si skôr oblubila ako cottage skyr , biely do nátierok ,ochuteny len tak na mlsanie super
ja miešam cottage s treskou , je tak lahšia alebo len paradajky a olivovy olej .. samotny nezjem
ja som si skôr oblubila ako cottage skyr , biely do nátierok ,ochuteny len tak na mlsanie super
ja miešam cottage s treskou , je tak lahšia alebo len paradajky a olivovy olej .. samotny nezjem
@sara07 ten skyr planujem vecnost...vzdy ho zabudnem kupit 🤦
@sara07 ten skyr planujem vecnost...vzdy ho zabudnem kupit 🤦
@katkaseiner je lahší ako tvaroh na nátierky , a čo je s prichutou tie kupujem v bille - mango, jahoda, kokos , vanilka - ten máme vždy v chladničke ,
v tomto teple jeden kelimok ,super večera a hlavne troha sladká 😀
S varenym vajickom, jarnou cibulkou, paprikou, rajcinou
@katkaseiner je lahší ako tvaroh na nátierky , a čo je s prichutou tie kupujem v bille - mango, jahoda, kokos , vanilka - ten máme vždy v chladničke ,
v tomto teple jeden kelimok ,super večera a hlavne troha sladká 😀
@sara07 dakujem pozriem, tiez mi ho kolega ospevuje


pozri na fb Csilla Budinska, perfektne recepty dava aj s cottage aj s tvarohom. Vcera som akurat robila podla nej paradajkovu polievku s cottage (davam este plus cervenu sosovicu). Je vyborna