Blondinky kt.sa farbite doma poradite mi? Farbila som si na svoje spin.blond 10.21 od swarck.a chytilo mi to na medovo zl.blond. nie zltu. Keby si na to dam este jednu tu istu mohlo by to chytit svetlejsie? Chcela by som docielit perletovu.. alebo vy sa cim farbite.. viem ze aj Garnier 111 si chvalia. Dakujem. /kadern.ma neposielajte nemam dobre skusenosti/
Áno chytí na bledší odtieň urcite. Lebo znova vytiahne aj z tých odfarbenych vlasov. Ja tiež používam 111 garnier. Ale farbám si doma uz len odrasty. Nie cele vlasy. Lebo by mi ich strašne vysušilo. A to nechcem.
Garnier 111 isto..... ja som ju pred svadbou mavala, na svadbe som mala cisto biele vlasky 😍
Aj ked som mala potom hociaku farbu a chytila nahodou na zlto, garnier to furt zachranil bez zltych tonov som bola 🙂
@skarabeus1111 a staci mi jedno balenie? Takto to mam teraz. A ktora krabicka 111 garnieru ci to len jedna je?
@miu666
@adimoja radsej 2, lebo mas dlhe vlasy...... a isto aj huste
Insk ta farba, co mas teraz je uuuuuzasnaaaa 😍
Ja by som ju teda s kludom nosila 😉
Áno presne ako píše skarabeus1111. Presne tu používam. Ale teda ja nechcem mat biele vlasy. Ja si chodím dat kadernícke sem tam hnedý melir nech sú take prirodzenejšie.
@adimoja a nemas krabicku tej co si si davala teraz??? Nosila som dlllllho blond tu garnier, potom melir do svojich plavych blond, teraz mam hnede bo som nervy mala 😂🙈
Ale tato tvoja medova je ozaj kraaaasna 😍
@skarabeus1111 JE TO BABY BLOND OD SCHWARCK. 10,21


U nas v ZV je obchod pre kadernictva. Kupujem si tam 12 peroxid a farbu Selection ci nejak tak. Ale kedysi som si aj Syoss davala.