@moma7 veru klobuk dole , ze si adoptovali naraz 3 a potom to prekvapko, ze cakaju este 2 🙂 maju pomoc, ale ajtak je to makacka 🙂 no ale krasa.
@adriana1312 hej makacka, ale tak maju aj dievcatka aj chlapcekov. Tie vacsie mozu mat cca tak 7mesiacov a malinke asi mesiac, nie? Kto nevie ze su vacsie adoptovane, asi ich pocty nepustia🙂
@moma7 v clanku nepisali ze kolko maju len pisali vsetci menej ako rok 🙂 no ked zacnu kozit bude doma veselo 🙂
@moma7 lozit nie kozit 😀
@adriana1312 a ked sa pustia vsetkynaraz chodit🙂 ach jaaaj☹.asi im nebude vsetko jedno☹
Deti sú radosť.. ale aj kopu starosti, toto je 5násobná radosť a 5násobná porcia starostlivosti.. majú môj obdiv..
Uzasne pozehnanie 🙂
Som mama dvojiciek a starsieho syna. Mate moj obdiv, ale stoji ta namaha za to!
Ja im to nezavidim ani trosku ☹
Ja by som to nezvládla :D majú môj obdiv
uzasne...ja by som to asi neprezila.... 🙂
tolko lasky pokopy !!! krasne !
Ja im snáď aj závidím. Och.. Super... A to kde sa dajú zohnať trojičky??? U nás ee... max. dvojičky...
@najjulinka v USA
@adriana1312 podla kočiarov som to aj odhadla... 🙂
fuu silna kava
♥super♥
Ešte nech tu niekto napíše že ide na potrat lebo si myslí že to nezvládne! Tu je dôkaz že všetko sa dá zvládnuť, ale klobúk dole naozaj! 🙂
Uz len to je napad, adoptovat si trojicky...


krasne ale urcite velmi narocne🙂