icon

Po tom co si adoptovali trojcatka sa dozvedeli , ze cakaju dvojcatka. takze maju 5 deti vo veku menej ako rok 🙂

21
33 3
avatar

krasne ale urcite velmi narocne🙂

28. nov 2015
avatar

@moma7 veru klobuk dole , ze si adoptovali naraz 3 a potom to prekvapko, ze cakaju este 2 🙂 maju pomoc, ale ajtak je to makacka 🙂 no ale krasa.

28. nov 2015
avatar

@adriana1312 hej makacka, ale tak maju aj dievcatka aj chlapcekov. Tie vacsie mozu mat cca tak 7mesiacov a malinke asi mesiac, nie? Kto nevie ze su vacsie adoptovane, asi ich pocty nepustia🙂

28. nov 2015
avatar

@moma7 v clanku nepisali ze kolko maju len pisali vsetci menej ako rok 🙂 no ked zacnu kozit bude doma veselo 🙂

28. nov 2015
avatar

@moma7 lozit nie kozit 😀

28. nov 2015
avatar

@adriana1312 a ked sa pustia vsetkynaraz chodit🙂 ach jaaaj☹.asi im nebude vsetko jedno☹

28. nov 2015
avatar

Deti sú radosť.. ale aj kopu starosti, toto je 5násobná radosť a 5násobná porcia starostlivosti.. majú môj obdiv..

29. nov 2015
avatar

Uzasne pozehnanie 🙂

30. nov 2015
avatar

Som mama dvojiciek a starsieho syna. Mate moj obdiv, ale stoji ta namaha za to!

30. nov 2015
avatar

@p3tra11 ano viem co to je,ale stoji to za to 😀

30. nov 2015
avatar

Ja im to nezavidim ani trosku ☹

30. nov 2015
avatar

Ja by som to nezvládla :D majú môj obdiv

30. nov 2015
avatar

uzasne...ja by som to asi neprezila.... 🙂

30. nov 2015
avatar

tolko lasky pokopy !!! krasne !

30. nov 2015
avatar

Ja im snáď aj závidím. Och.. Super... A to kde sa dajú zohnať trojičky??? U nás ee... max. dvojičky...

30. nov 2015
avatar
30. nov 2015
avatar

@adriana1312 podla kočiarov som to aj odhadla... 🙂

30. nov 2015
avatar

fuu silna kava

2. dec 2015
avatar

♥super♥

9. dec 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@boubatko v pocte vas predbehli 🙂

9. dec 2015
avatar

Ešte nech tu niekto napíše že ide na potrat lebo si myslí že to nezvládne! Tu je dôkaz že všetko sa dá zvládnuť, ale klobúk dole naozaj! 🙂

16. feb 2016
avatar

Uz len to je napad, adoptovat si trojicky...

29. júl 2016