icon

Zeny co Vam po porode strasne padali vlasy, dotastli Vam
alebo uz budem vyplznute kura?

avatar

Dorastú 😉

20. okt 2016
avatar

Dorastu 🙂 ..mne prave dorastaju,cize mi stoja asi 4 cm vlasky ...je to sranda v takomto pocasi 😀

20. okt 2016
avatar

Dorástli ;) Najviac mi vypadli cca 4 mesiace po porode a teraz po roku a pol mam miesto kútov tam opat vlasy aj ked zatial kratke🙂

20. okt 2016
avatar

@schocko
@lienka142142
@koida jemine tak to ste mi spravili krasnu dobru noc. moj ma 5
mesiace a pred mesiacom mi zacali strasne padat vlasy. za alo dlho Vam zacali opat rast a kedy uz prestanu padat? :(

20. okt 2016
avatar

@koida prsne ako mne- najprv nic a 4
mesiace po nenormalne daco

20. okt 2016
avatar

@adriana1312 neboj to sa upraví!Neviem asi tak do roka uz som mala minivlasky vsade pomedzi a hlavne ja som mala ozaj brutal kúty,kamoska co sme naraz rodili presne rovnako dnes mame take kucery tam kym to dorastie haha 🙂 Ja som este vybrala velke balenie vápnik horčík zinok ked som"oplechavela"🙈

20. okt 2016
avatar

Mne sa to buhuzial neupravilo..

21. okt 2016
avatar

Mne zacali padat 3 mes po porode a prestali padat po dalsich asi 3 mesiacoch a uz to je v pohode, nepadaju su ako predtym

21. okt 2016
avatar

Mne padali cca 2 mesiace (asi od 4.mesiaca po porode) ,ale tak,ze boli uplne vsade,cele hrste . Teraz ma malicky 8 mes. a vlasky mam cca 4 cm uz. Dorastu 🙂

21. okt 2016
avatar

Mne tiez chumace idu dole 😣

21. okt 2016
avatar

@kata13 mme neskutocne - vsade su moje vlasy vsade

21. okt 2016
avatar

Dorastli a je sranda ze teraz presne vidim jak vela mi ich dorastlo lebo ich mam kratke a vytrcaju.

21. okt 2016