Moje prvé stretnutie s ludmi ortodoxne odmietajúcimi očkovanie prebehlo na koníku. Po zopár zvedavých otázkach, ktoré som im položila, dospeli k záveru, že trolujem a že som zaplatená farmafirmami alebo úplny blbec ale najskôr všetko dokopy. Tvrdia to o mne doteraz. Je tomu už zopár rokov. Na striedačku, raz to, raz ono, niekedy dojdu s niečim novým,napr. že som psychopat, fanatik, vrah, duševná invalidka, že som nevyšla ani osobitnú školu, lezba, chlap,arogantná, viac ludí. Možno sa niekto čudujete, že ma to ešte baví a že sa nimi stále zaoberám po toľkých útokoch, urážkach a výsmechu. Ale ja som tvor od narodenia zvedavý a rada sa priučím novým veciam a rada sa o to aj podelím. Toto ma naučil antivax.

 

1. Vakcíny sú zodpovedné za alergiu na burske oriešky, mor, homosexualitu, anorexiu, zapálený zadok,autizmus,poruchy spánku, nafukovanie, grckanie, odmietanie jedla, celulitídu.....podľa toho aké máte vy alebo vaše dieťa ochorenie. Môže zato očkovanie. Iná príčina je krajne nepravdepodobná.

2. Vakcíny sú komplotom štátu a farmaceutického priemyslu zameraného na zvýšenie chorobnosti a úmrtnosti v populácii.

3. Vysoká miera kolektívnej imunity, ktorá sťažuje šírenie ochorení, je komplet nezmysel, blud akému nemôže uveriť ani malé decko.

4. Očkovanie spôsobí, že sme náchylnejší na choroby proti ktorým sa očkujeme.

5. Každý desiaty z nás, čo sme zaočkovaní, máme poškodený mozog.

6. Ak niekde dochádza k zníženiu zaočkovanosti, zločinecké organizácie farmafirmy, šíria vírusy v populácii tak aby sa ludia znova začali očkovať.

7. Epidémie sú teda marketingový prostriedok na zvýšenie záujmu o očkovanie.

8. Mať protilátky z očkovania je úplne zbytočné, stačí zdravá strava a umývanie rúk, pomáha aj vesmírna harmónia a pozitívny prístup.

9. Tetanus sa lieči vitamínomC, rovnako ako všetky ostatné možné aj nemožné choroby, vrátane vysokého krvného tlaku a zápchy.

10. Antivax aktivisti vyvíjajú svoju činnosť zadarmo a nemajú žiadnu inú motiváciu ako zdravie nášho národa.

11. Očkovacie látky sa vyrábajú v mixeri.

12. Zaočkovaní šíria choroby, treba sa im vyhýbať.

13. Užívať každý den prostriedok na čistenie bazénov je v poriadku.

14. Ak sa moje neočkované dieťa zraní, lekárom treba tvrdiť, že je zaočkované aby mu nechceli pichať nejaké vakcíny.

15. Žiadny lekár sa nemôže, nevie a ani nechce objektívne vyjadriť k očkovaniu, je súčasťou komplotu farmabiznisu a štátu.

16. Vírusy v skutočnosti neexistujú.

17. Hliník. Do mozgu preniká výlučne z očkovania, hliník z ostaných zdrojov mozog obchádza a normálne sa vylučuje z tela von.

18. Ak zaočkované dieťa neochorie, napriek tomu, že bolo vystavené nákaze, je to výlučne len dôsledok jeho vynikajúcej imunity. Z toho vyplýva, že očkovanie mu bolo zbytočné.

19. Očkovanie nahlodáva imunitný systém, ktorý sa neskôr nedokáže brániť žiadnej nákaze.

20. Nepoužité vakcíny sa ohrejú na vysokej teplote a znovu sa nimi očkuje.

21. Lekári v očkovacích centrách deti drogujú, aby ich mohli naočkovať.

22. Jedinou nádejou do budúcna sú neočkované deti, tie očkované totiž budú o pár rokov zmutované.

23. Pred 30 rokmi sa ockovalo ucinnymi vakcinami priamo do bunky.

24. Očkovanie je dúvodom narastajúcej kriminality.

25. Citáty z fóra ma naučili tiež dosť : "A inak keby som aj dostala tetanus ved nikoho nenakazim tak co. A nemam ho ani ako dostat. Naco by mi bol."

26. Som líška hrdzavá, prefíkaná s dlhým chvostom.

 

A čo ste sa naučili vy? Môžete sa so mnou podeliť a ja rada rozšírim svoj zoznam.