icon

Prosím poraďte susicku na prádlo, s ktorou ste spokojne, lebo čítam, študujem a už mám z toho zmätok🙈.. Ďakujem

avatar
23. sep 2018
avatar

Jednoznačne BOSCH.

23. sep 2018
avatar

Elektrolux

23. sep 2018
avatar

Ja mám LG .😊

23. sep 2018
avatar

LG a uz mas o chaos viac 😉

23. sep 2018
avatar
23. sep 2018
avatar

Bosh

23. sep 2018
avatar

Ja som teraz kúpila bosh zatiaľ som skúšala len raz ako došla keďže svietilo slnko a bolo teplo ale už začnem sušiť intenzívne keďže počasie savzhorsilo

23. sep 2018
avatar

Ja mam tiez Bosch a pecka

23. sep 2018
avatar

Ja mam LG asi tyzden 😉

23. sep 2018
avatar

baby neviete nahodou: ak mam pracku napr. samsung, bude sa mi dat na nu ten spojovaci diel a na to postavit susicku inej znacky, napr. bosch? alebo to musi byt len jedna znacka, aby sa to dalo postavit na seba

23. sep 2018
avatar

Ja mam Lg ❤️

23. sep 2018
avatar

Ja mám Bosch

23. sep 2018
avatar

Ja mam pracku Siemens a sušičku elektrolux a mam rok .Zatial 100% spokojnost

23. sep 2018
avatar

@rude_baby to skus zistit v elektre asi najskor

23. sep 2018
avatar

@zuzikea dakujem, ja len ci nahodou nema niekto skusenost

23. sep 2018