Prosím poraďte susicku na prádlo, s ktorou ste spokojne, lebo čítam, študujem a už mám z toho zmätok🙈.. Ďakujem
Jednoznačne BOSCH.
23. sep 2018
Elektrolux
23. sep 2018
Ja mám LG .😊
23. sep 2018
LG a uz mas o chaos viac 😉
23. sep 2018
Bosch
23. sep 2018
Bosh
23. sep 2018
Ja som teraz kúpila bosh zatiaľ som skúšala len raz ako došla keďže svietilo slnko a bolo teplo ale už začnem sušiť intenzívne keďže počasie savzhorsilo
23. sep 2018
Ja mam tiez Bosch a pecka
23. sep 2018
Ja mam LG asi tyzden 😉
23. sep 2018
baby neviete nahodou: ak mam pracku napr. samsung, bude sa mi dat na nu ten spojovaci diel a na to postavit susicku inej znacky, napr. bosch? alebo to musi byt len jedna znacka, aby sa to dalo postavit na seba
23. sep 2018
Ja mam Lg ❤️
23. sep 2018
Ja mám Bosch
23. sep 2018
Ja mam pracku Siemens a sušičku elektrolux a mam rok .Zatial 100% spokojnost
23. sep 2018

AEG