icon

10 000!!! To som necakala 😭

avatar

😢 tak to by som netipovala ani náhodou 😢

4. feb 2026
avatar

Mňa by zaujímalo, ako ich zachraňujú.

4. feb 2026
avatar
@koniarova

Mňa by zaujímalo, ako ich zachraňujú.

@koniarova prechadza sa priestor pred kosenim... Ludia chodia a hladaju ich. Tento rok to začne aj na Slovensku, dufam, ze sa najde dost dobrovolnikov.

4. feb 2026
avatar
@hablko2

😢 tak to by som netipovala ani náhodou 😢

@hablko2 ani ja... Absolutne

4. feb 2026
avatar

Vyhladavaju dronmi s termokamerou a potom zakryvaju klietkami, tusim s vlajockou

4. feb 2026
avatar
@gladys_07

Vyhladavaju dronmi s termokamerou a potom zakryvaju klietkami, tusim s vlajockou

@gladys_07 kde? Taketo neico kym k nam pride potrva zas 30 rokov ..

4. feb 2026
avatar
@alcielle

@koniarova prechadza sa priestor pred kosenim... Ludia chodia a hladaju ich. Tento rok to začne aj na Slovensku, dufam, ze sa najde dost dobrovolnikov.

@alcielle čiže poľnohospodár si pustí do porastu na svojich pozemkoch pred zatvou cudzích ľudí,aby mu chodili hore dole a poškodili porast. A motali sa tam, keď sú stroje na poli. Tak to chcem vidieť.

4. feb 2026
avatar
@gladys_07

Vyhladavaju dronmi s termokamerou a potom zakryvaju klietkami, tusim s vlajockou

@gladys_07 toto je reálne.A má to hlavu aj pätu.

4. feb 2026
avatar
@alcielle

@gladys_07 kde? Taketo neico kym k nam pride potrva zas 30 rokov ..

@alcielle Nemecko

4. feb 2026
avatar
@gladys_07

@alcielle Nemecko

@gladys_07 no tak to bude tych 30 rokov ..

5. feb 2026
avatar

Tu to pobehaju dronmi, je to otazka hodiny prejst pole a kosi sa az potom... tiez to tu robia dobrovolnici... nikto priamo po poli nebeha. Vyuziva to uz takmer kazdy polnohospodar, byvame v malej nemeckej dedine, pred kosenim vzdy da oznam do dedinskej FB skupiny a chalani s dronmi nabehnu na baze dobrovolnosti, ja mam pocit, ze ich to vyslovene bavi...

5. feb 2026
avatar

Huliaka a Kuffu treba pustit na pole. Utecu vsetci.

5. feb 2026
avatar
@alcielle

@gladys_07 no tak to bude tych 30 rokov ..

Ale ved aj na stránke sa píše že hľadajú dronistov tak asi to nie je tak vzdialená budúcnosť
@alcielle

5. feb 2026
avatar
@nikelca

Ale ved aj na stránke sa píše že hľadajú dronistov tak asi to nie je tak vzdialená budúcnosť
@alcielle

@nikelca aha, to mi uslo, tak to je skvele potom 😊

5. feb 2026
avatar

V Cechach to robia dronmi a aj skupiny dobrovolnikov rano pred kosenim robia rojnicu a potom sa kosi

5. feb 2026
avatar

Netusila som ze sa schovavaju v zite. Ja ze iba v lese. To je hrozne cislo a musi to byt hrozny pocit pre toho kombajnistu.
Skvele ze su dobrovolnici, co ich zachranuju.

7. feb 2026