icon

baby tetaz je v Kauflande akcia 29e na teplovzdušnu fritezu brali ste ju niektorá neviem sa rozhodnúť ci bude dosť dobra keďže ma len 1400W

avatar

Kym sa rozhodnes uz nebude. Toto sa predava bleskom

5. okt 2024
avatar

Ja som v lete brala synovi na intrak a je spokojny

5. okt 2024
avatar

A objem má aký?

5. okt 2024
avatar

Včera som kúpila objem 5 l vyzerá dobre akurát idem vyskúšať...

5. okt 2024
avatar

Ja som ju kúpila . Robila som zemiaky a kuracie stehná .

5. okt 2024
avatar
5. okt 2024
avatar

Len 1400 w? Veď to je super výkon. Bežne mávajú okolo 800.

5. okt 2024
avatar

@lenka.25 takze odporucas? Ja si tiez chcem kupit, no inde, podobnu

5. okt 2024
avatar

@martinkatinka zemiaky boli chuťovo výborne a za 15 minút hotove . Kuracie mäso sa úplne rozpadávalo a kozicka chrumkava - piekli sa 40 minút . Po vychladnutí , to už samozrejme nebolo ono , tak som to dala na 5 minút prihriat a fajn .
Určite áno, ja som to chcela prioritne pre deri , keď sú samé doma a chcú si niečo uvariť , tak v tomto nebude problém .

5. okt 2024
avatar
alena00
autor

@lenka.25 nakoniec som kupila večer vyskúšam uz sa teším

5. okt 2024
avatar
alena00
autor

@hrvn 5l

5. okt 2024
avatar

@lenka.25 super, tak ja si ho kupum, vdaka za skusenost 😉

5. okt 2024
avatar

Aj ja som spokojná fajny obed rýchlo bez oleja 👍

5. okt 2024
avatar

Toto som mala mat už dávno . Fasirky na ktoré som použila cca 3 lyzice oleja na potretie strúhanky a za 20 minút hotový obed a ako bonus nesmrdí mi cela kuchyňa . A chuťovo sú vynikajúco makkučke a obal chrumkavý

7. okt 2024
avatar

@lenka.25 dobrý nápad zajtra skúšam fašírky 😁

7. okt 2024
avatar
alena00
autor

@lenka.25 tiez mam ten isty pocit 😃toto som mohla kupit uz davno super aj tak na rychlo na večeru

8. okt 2024
avatar

U nás ju nemali a ani nebudú mať už 😱 škoda chcela som vyskúšať

9. okt 2024
avatar

Dnes kuracie krídla . Úplne mäkké a šťavnaté . Inak baby predavačka v Kaufe mi dnes hovorila , že veľa ľudí tie fritezy už bolo vrátiť , že vybíjajú poistky . Tak snáď tie čo sme si ni pokúpili budú OK .
A keď máte dobrý tip čo v nich robite , šup sem s nimi

12. okt 2024
avatar

U nás som ešte nevidela

15. okt 2024
avatar
15. okt 2024
avatar

@luckabj82 ja si z kauflandu nebudem brat, mam vyhliadnutu inu

15. okt 2024