Ahojte. Dajte prosím nejaké overené tipy kde vziať na výlet 4,5 rocneho syna čo má veľmi rád vlaky. Boli sme už v Oravskej Lesnej, na Vychylovke a tiež na Čiernohronskej zeleznici
4. jún 2021
https://imhd.sk/tn/doc/sk/20621/Letná-prevádzka... elektricka by nemohla byt? :D
4. jún 2021
My chodíme radi na zubačku v Tisovci. Odvezieme sa na Salaš Zbojská, dáme si najlepšie halušky má svete, pohrame sa so zvieratkami, na ihrisku a potom sa zvezieme späť do Tisovca zubackou🙂
4. jún 2021
4. jún 2021
Ako píše @loyda a na tejto trati chodí historická parná lokomotíva.
4. jún 2021
asi hocikam vlakom ;)
4. jún 2021
Strasshof v Rakusku
4. jún 2021
4. jún 2021


Podľa toho ako ďaleko. Pred koronou u nás v Košiciach sa konala rusnoparada to bolo jedinečné mega chodili vlaky z celého Slovenska vozili staré mašinky ľudí a dalo sa prespať vo vlakoch. To bola top vlaková akcia. Tento rok nebola väčšinou v apríli robili. No a máme tu aj detskú železnicu na alpinke zvezies sa vlacikom, kde máš tarzaniu, minizoo preliezky, tiež dobrý výlet.