mne asi ta druha z lava a posledna
3 😉
1 zlava
2 z ľavá 👌
1zlava 😊
Prva zlava
2,4
1 zlava
Väčšinou je to tá 3, ale teraz používam tú prvú Essence s som spokojná. Aj kefka je fajn,aj cena(3,70€) a aj sa dobre zmyva
2 z ľava 👍
2,3
Dobrý deň. Ja osobne nedám dopustiť na túto konkrétnu... Kupujem ju vždy dokonca aj mame
2,3,4😉
Prvá z lava
C.3
1 zlava
Tretia, potrebujem aby bola kefka rovná,s kratšími stetinami
1 zľava 😊
Druhá z ľava u mňa najviac používaná
ja stetinkovu 🙂 ale musia byt kratsie.. momentalne mam NYC a som celkom spokojna 🙂 rada vsak skusam nove 🙂
Prvá z ľava 😊😊
Prva z lava
Tretia
Prvá z ľava
Tretia...
@veronikawejka na mňa je zasa taká kefka obrovská, mám vpadnutejšie oko...ale ozaj je to s tými maskarami dosť individuálne
Za mňa určite prvá z ľava😊
Glam doll,asi musim pozrieť😉
,
@alohim áno. Každému sadne niečo iné. Ja si chválim tu kefku. Je hustá tak nemusím po oku behať 20x a akoby obalila každú riasu a vďaka nej ich mám akoby viac
prva z lava 🙂
Prvá z ľava, pre mňa sú top špirály s hustými dlhšími štetinkami😉
Prvá z lava
Ahoj
1,4 mne osobne je jedno lebo mihalnice vždy iba trochu postrasim a dcéra vždy pozerá aj na kefku takže tie 1,4 by jej sadli ;)


3,4 🙂