icon

Čím sa riadite pri výbere maskary? 👁️
Aký typ kefky by vám z týchto štyroch najviac sadol?😉

Odpoveď odmením srdiečkom💙 #essence_catrice

avatar

3,4 🙂

9. okt 2018
avatar

mne asi ta druha z lava a posledna

9. okt 2018
avatar

3 😉

9. okt 2018
avatar

1 zlava

9. okt 2018
avatar

2 z ľavá 👌

9. okt 2018
avatar
alohim
autor

@lula1980 aj mne tieto dve najviac sedia 🙂

9. okt 2018
avatar

1zlava 😊

9. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Prva zlava

9. okt 2018
avatar
9. okt 2018
avatar

1 zlava

9. okt 2018
avatar

Väčšinou je to tá 3, ale teraz používam tú prvú Essence s som spokojná. Aj kefka je fajn,aj cena(3,70€) a aj sa dobre zmyva

9. okt 2018
avatar

2 z ľava 👍

9. okt 2018
avatar

@alohim urcite mas kratke a riedke mihalnice.skor som mavala pekne a teraz?kupila som si v dm serum na rast mihalnic od balei a kliestiky na vytocenie.🙉

9. okt 2018
avatar
9. okt 2018
avatar

Dobrý deň. Ja osobne nedám dopustiť na túto konkrétnu... Kupujem ju vždy dokonca aj mame

9. okt 2018
avatar

2,3,4😉

9. okt 2018
avatar

Prvá z lava

9. okt 2018
avatar
9. okt 2018
avatar

1 zlava

9. okt 2018
avatar

Tretia, potrebujem aby bola kefka rovná,s kratšími stetinami

9. okt 2018
avatar

1 zľava 😊

9. okt 2018
avatar

Druhá z ľava u mňa najviac používaná

9. okt 2018
avatar

ja stetinkovu 🙂 ale musia byt kratsie.. momentalne mam NYC a som celkom spokojna 🙂 rada vsak skusam nove 🙂

9. okt 2018
avatar

Prvá z ľava 😊😊

9. okt 2018
avatar

Prva z lava

9. okt 2018
avatar

Tretia

9. okt 2018
avatar

Prvá z ľava

9. okt 2018
avatar

Tretia...

9. okt 2018
avatar
alohim
autor

@lula1980 super👍, tak teraz séra kvôli kojeniu nepoužívam ale ricínový hej :D no stále mám také nijaké, no aspoň menej vypadávajú a klieštiky sú tiež moja záchrana 😉

9. okt 2018
avatar
alohim
autor

@veronikawejka na mňa je zasa taká kefka obrovská, mám vpadnutejšie oko...ale ozaj je to s tými maskarami dosť individuálne

9. okt 2018
avatar

Za mňa určite prvá z ľava😊

9. okt 2018
avatar

Glam doll,asi musim pozrieť😉
,

10. okt 2018
avatar

@alohim áno. Každému sadne niečo iné. Ja si chválim tu kefku. Je hustá tak nemusím po oku behať 20x a akoby obalila každú riasu a vďaka nej ich mám akoby viac

10. okt 2018
avatar

prva z lava 🙂

11. okt 2018
avatar

Prvá z ľava, pre mňa sú top špirály s hustými dlhšími štetinkami😉

11. okt 2018
avatar

Prvá z lava

11. okt 2018
avatar

Ahoj
1,4 mne osobne je jedno lebo mihalnice vždy iba trochu postrasim a dcéra vždy pozerá aj na kefku takže tie 1,4 by jej sadli ;)

19. okt 2018