avatar
andrea682711 založila diskusiu
22. jún 2026    

Máte skúsenosti s krvácaním v skorom tehotenstve?

Ahojte žienky, od štvrtku som špinila a dnes už slabo krvácam. Bola som u lekára, no nevidel žiadne aktívne krvácanie, GS mal 10mm. Som v 5+4tt podľa poslednej ms, užívala som duphaston 2x1. Dnes mi z