icon

Som darca. Syn od malička plánoval, ze bude aj on. Hneď,ako bude mať 18,či s ním pôjdem prvýkrát. Dnes som šla. Daroval. A chce chodiť pravidelne. Som na neho pyšná.

avatar

super ♥ treba pomahat.

Dnes o 08:23
avatar

Aj moj tak chodí, dal sa na túto cestu sam od seba 😇

Dnes o 08:34
avatar

Super, aj môj bol prvý aj druhý raz so mnou. Dnes som bola sama, lebo je odcestovaný

Dnes o 16:51