Pane bože bol dnes niekto v Topoľčanoch v lidli ráno 🤔😜kks to som ešte nevidela ja že dávajú zadarmo 😜😜😜😜😜
Zimné veci pre deti
Jaaaj kurna ved je stvrtok 🤦♀️ idem sa obliect a kuknut do nasho uplne som zabudla 😂😂😂😂
U nas v PD totalne zapchy rano 7:05 okolo Lidla🙂🙂
No ja som šla len na termo prádlo ale to to som ešte nevidela normálne ženy utekali ktorá bude prvá tlačili sa brali zruk no ja som len cumela 😜🤦
to si este nevidela v sobotu na tie cizmy v Lidli na Klokocine v Nitre dobre ze sa tam nepobili za ne tie asi tiez davali zadarmo 😀
@zuzkanr1234 blázni 😜
@zuzkanr1234 normálne chamtali aj malé potom všetko rozrili pokukali a nechali tam aj pri konzervach také rozbalene no des 😝a pri pokladni by sa len predbiehali že musia do práce a kto asi ráno o 7 je ráno dobrovoľne hore asi každý šiel do práce nie bozeeeeee
Ja som tiez o tom pocula v malyh mestach, ale tam im daju len par ks a oni cakaju uz od rana pred lidlom. Svokra, ked nieco chcela tiez musela utekat skoro rano, aby sa jej uslo...
A co davali 😂