icon

Maminka nech sa ti v Show pečie cele Slovensko úspešne dari 🙂

avatar

Urcite bude, tam su vzdy velmi fajn ludia 😊

13. sep 2024
avatar

Už sa teším kedy to začne ☺️

13. sep 2024
avatar

Za mňa najlepšia šou. Mamke držím palce ❤️

13. sep 2024
avatar

Už sa neviem dočkať, jedna slušná šou, bez urážania, ponižovania, všetci sa navzájom podporujú. Ktorá je mamina, nech viem, komu držať palce?

13. sep 2024
avatar

📌

13. sep 2024
avatar

jediná "reality show", ktorú si pozriem, vždy sa teším, bez urážania, bez hádok, slušná, žiadne intrigy. A mamine držím palce, nech to potiahne čo najďalej (len tak pre zaujímavosť, vy už viete aj výsledok? Nechcem ho ale vedieť 🙂)

13. sep 2024
avatar

Toto je naj súťažná show na celom svete a na SK vraj máme najkrajšiu halu. A za mňa aj naj cukrárov a pekárov. Tiež sa už neviem dočkať. Inak už vyšla aj kniha 3ka,neviete?

13. sep 2024
avatar

Moje deti to velmi bavi, pozeraju s nadsenim nielen slovenske casti...

13. sep 2024
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

A ktorá na fotke je tá tvoja?

13. sep 2024
avatar
13. sep 2024
avatar

Ja tam vidím svoju obľúbenú insta kuchárku tak sa z toho vytesujem, že práve ona 🙂

13. sep 2024
avatar

Jeeej, aj ja vidím jednu známu tvár medzi súťažiacimi. Ja mám túto reláciu veľmi rada. A to som ľavoruká, takže zvládam len hrnčekovú bábovku. Ale "pasívne" pečenie milujem.

13. sep 2024
avatar

@majki_ki asi myslíme tú istú...

13. sep 2024
avatar

@angie_l Mamke držím palce, i keď to už má vlastne za sebou.😉

13. sep 2024
avatar

Kedy a kde sa natáčalo?

13. sep 2024
avatar
angie_l
autor

@pinkgirl ta najnižšia 😀

13. sep 2024
avatar
angie_l
autor

@mimimoje preto tam mamina išla myslím že to dákej kde je to presne postavené na intrigách by ani nešla

13. sep 2024
avatar
angie_l
autor

@mimimoje a ďakujeme

13. sep 2024
avatar
angie_l
autor

@lenkavalova ďakujeme ❤️

13. sep 2024
avatar

@angie_l A Junior už nemoderuje?

13. sep 2024
avatar

@eva08 ten asi fotil 🙂

13. sep 2024
avatar

Držím palce

13. sep 2024
avatar
angie_l
autor

@eva08 moderuje

13. sep 2024
avatar

Ja som to sledovala iba občas. Ale teraz by som chcela ak nezabudnem . Je tam aj chalan z nášho mesta ...moc ho nepoznám ,no robí alebo robil v miestnom hoteli čo tu máme.

13. sep 2024
avatar

Jéj..aj my to radi pozeráme..syn túto súťaž miluje

13. sep 2024
avatar

Toto môžme aj my s dcérou

13. sep 2024
avatar

Tiež rada pozerám, ale vždy rozmýšľam prečo ( porotkyne)jedna je vždy oblečená v pracovnom a druha je oblečená normálne 🤔😆

13. sep 2024