žienky dávali ste deťom nijaké vitamini na podporu chuti do jedla ? Moj mali ma 2.5 roka a nechce nič jest ! Max-sucha ryža,suché cestoviny,reznik ani to nie vždy , občas jogurtik ale inač by prežil na Mlieku ....
ano dávala som, u nás to nejako nefungovalo, dcera tiež nechcela jest, tiež jedla iba suchu ryžu, cestoviny, proste málo a nakoniec to vyvrcholilo tento rok, skončila na infúzkach
Mlieko zobrať. A ak nechce meniť ho ale daj mi ďalšie jedlo az o 3h.. naučí sa veľmi rychlo.
Bkomplex kvapky,tie take peritol čo je, tak dr.nam neodporučala,že ked ich prestane brať prestane aj jesť a k tomu bude agresivny-moja aj bola,1x som jej dala ,lebo nam ich dala kožna na vyražku čo ju svrbeli a v noci vyvadzala potom ☹ su aj bylinne tie su tiež dobre 🙂
Ani moj ked bol mali my sme boli na rozkoch suchych a teraz ma 13 a zjedol by aj klince
moje kamošky veľmi chválili sirup Pikovit - je to zmes B-vitamínov
ja som davala sirup Pediakid na chut do jedla.. stal okolo 8 eur.. pomohol..
Obmedziť mlieko - to ho zasýti a jasné, že iné nechce, hlavne ak to iné treba aj prežúvať... Musíš byť ale dôsledná a trpezlivá, výsledok uvidíš až o pár dní, určite nie hneď... A neboj sa, od hladu ani na podvýživu ti kvôli tomu neumrie...
@mariana0915 o Bkomplexe som počla chcela som mu to kupit ale teda asi to necham tak :-O .
@clovek123 Starší bude mat 6 rokov v janari odkedy chodí do škôlky tak papa normalne . Aj on robil toto ked bol mali ale on zase žil na jogurtoch .
@lulusha Pikovit som davala staršiem ked bol mali jem to moc nepomohlo ale možno skusim snad to zaberie .
Ani moja (2 roky a 3 mesiace) nechcela normálne jesť, aj preto som ju dala do jaslí/škôlky a už vidno výsledky, za 2 mesiace ju tam naučili jest viac ako ja za 2 roky..

Ja som davala sirup z lekarne.Stal cca 15€ a pomohol.maly ma 5rokov a nejedol dokonca ho preto chceli vylucit zo skolky,ze neje