Ahojte. Ako dlho ste po covide nemali cuch? Mne ho dnes odpalilo.. Akože veeelmi zvláštny pocit..
Pol roka a stále ho nemam 100%- ntny..
Ja nemam este stale celkom ok po 1,5rokov
5 tyzdnov nic...slane sladke,horuce-studene...nic.
Potom cca 50% na cca rok
Ja 4 dni, kamoška nemá do dnes a budú to v novembri 2 roky.
Fuha baby. No ste ma nepotešili.. Ja ze tak do týždňa ho mam späť 🙊
@anickaaa6aaa niekto 2-3 dni,nezufaj.
Už rok skoro ☹️
30.10. To budú dva roky...rok a pol som vôbec nemala a teraz tak na 20 percent.
co cuch, ale ani chut .....
par tyzdnov
@lucik194 chut zatial ok
@andrii to ma mrzí
Ja na cca 75% od novembra a teraz pri omicrone sa zas zhorsil...pozri sprej M33 od A. Medveda
Od novembra zatial nič
Väčšinou mi všetko smrdi, vône necitim
Asi 5 dní
@julka009 aj ja tak
I čuch i chuť
A čuch sa mi zmenil veľa vôní necítim a ak áno tak úplne inak 😟😟😟 des
@akika722 aj ja tak 😟
Dva týždne, potom sa mi pomaly vracal späť. Trvalo to tak tri mesiace kým sa mi vrátil úplne.
@anickaaa6aaa to moze trvat aj rok aj viac..
Čuch aj chuť pokazená od novembra 🙄 neviem či sa to niekdy vôbec napraví
Ja 4 mesiace a stále na 70% nič a manželovi za vrátil po 3 týždňoch
Uff dievčatá tak budem teda cakat xo sa zmeni. Ale citim ze mam sliznicu riadne opuchnutu.. No snad to prejde skoro...
@jankakocanova mne tiež tak isto aj čuch aj chut. A presne, niečo málo síce asi cítim normálne, ale väčšinu nie a ak hej, tak tak veľmi divno. A chuť je tiež taká zvláštna, ani opísať to veľmi neviem. Je to čudné celé 😕.
Ja tak cca 1 týždeň čuch aj chuť,potom sa to postupne vracalo, našťastie...keď tu čítam že podaktoré až tak dlho??? Už ten týždeň mi stačil 🙄
Ja som mala covid v Novembri a doteraz ho nemám spat, veľmi máličko vôni a pachov cítim
@anickaaa6aaa mne znama neurologicka, ze treba zinok a Milgammu N brat a porom pisali o tom probiotickom spreji M33, ze ten pomohol
@julka009 to máš pravdu
Všetko po tom Covid je iné
A to som malá 2x
@oli1lila https://www.andrejmedved.sk/services-2 aj detom chvalia na imunitu
cca 3 dni ,,ale zmena cuchu nastala az po cca 4 mesiacoch po,,smrdi mi cibula a spoteni ludia az ma napina ,,a tiez som musela predat urcite parfemy,lebo mi az smrdia 😔