Ahojte. Dlho sme "pozerali" Netflix, ale v poslednej dobe je čoraz viac pre nás nepozerateľný. Tak, že ideme skúsiť Disney+ . Ste tu niektorá, ktorá takto prešla? Spokojnosť?
Ani nie, že sme prešli na niečo iné, nechali sme si aj Netflix a dali sme aj Disney. Vieme si aj tam aj tam pozrieť niečo.
Netflix sme zrusili uz nas tam nic nezaujalo.Mame disney a uplne staci a voyo
mame netflix, hbo aj disney+..ale mne najviac vyhovuje netflix..skuste vyskusat disney za 1,99€ na prvy mesiac, ale dnes ponuka konci
My sme tiež zrušili Netflix, už sme tam dlho nič dobre nevideli, mame HBO, Disney a Voyo, a stačí.
Plex, 48€ na rok platime a je tam vsetko
aj my sme netflix zrusili a mame disney +. jedina nevyhoda, ze si ho musis zaplatit na cely rok dopredu, nie ako netflix, kazdy mesiac a zrusit hocikedy. A tiež je tam menej animovaných serialov pre deti, takych typu Dračí záchranári a pod. Vacsinou sú tam filmy.
Baby ja to počujem prvýkrát o tom Disney+to budem mat len v telefóne ci ako to funguje?
@piskotka2014 môžeš mat v mobile aj tv
My sme tak presli v júni. Netflix sme mali fakt uplne vypozerany. Disney ma strašne veľa veci pre deti, takže tie sú teraz nadšene.
ani nie, netflix ma uplne ine filmy a serialy a dokumenty ako disne+ to je skôr pre mojho syna - starwars marvelky a ine. my mame oba,
A KODI poznáte?
Máte tam milión filmov, seriálov a myslím, že sa platí cca 30 eur na rok
Ide napríklad nejaká novinka v kine a za pár dní si to už viem pozrieť doma
áno dali sme teraz skúšobne na mesiac za tú akciovú cenu. Netflix začína mať na môj vkus dosť pochmúrne, psycho veci. A plus tá ich "ideológia" je všade pretlačená a začína mi to vadiť.
Netflix uz dlhsie nic, prebrate to je hodne... my mame amazon prime, to deti vyuzivaju dost aj kvoli filmom aj kvoli hudbe, ale to nie je pre slovensky trh... disney+ by bola dalsia moznost, ale na to, ze deti telku takmer nepozeraju je to asi zbytocne... neni cas na to...
@anjelicek26 amazon prime mali moji na SK.
Ale chcu Netflix, ja okrem Koruny som tam nic nepozerala, kedy to stihate?
Disney pre deti super a maju seriály FX takze za mna tiez spokojnosť 😊 filmy nepozeráme ine ako rozprávky velmi
@anjelicek26 Amazon prime je na sk pokiaľ viem, my ho nemáme, ale poznám ľudí ktorí áno
@anjelicek26 akože u nás tiež telka nebeží denne. ale ja si pustím keď idem na stacionárny bike nech mi čas prejde, alebo cez víkendy si spolu niečo pozrieme.
@anjelicek26 Amazon Prime,len filmy a hry za 10€ rocne.
@teyus_ka aha nevedela som, potom fajn.
@natalka13 tak ja telku stiham, teda... film... ked sijem, pustim si to na vacsiu obrazovku a teda viac sijem ako pozeram, ale nejaky podmaz je fajn 😂
@anjelicek26 tak 365 filmov v roku aj to je pre mna brutal, ale tie co pozeraju 60dielne serialy za tyzden🙈
ja mam teraz voyo a disney+, ale ked mi skonci to lacne disney, tak pojdem na netflix zase, lebo chcem vidiet zamok a kluc a este nieco som tam mala vybrate....ja si to takto striedam aj s hbo max...
My sme prešli a spokojnosť.