A co nozky, rozhybavaju sa?
👏🏻 Super! Zajtra veľký deň!
Super 👌 a ako sa cítiš?
😘👍👍👍
A ako si na tom ? ❤
Juuj tesim sa s tebou detusky sa isto nevedia dockat ako aj ty 😉
Super, Tesime sa s Vami😉
paráááááááda 🙂 konečne domov ..... (ako E.T. volat domú ) :D:D:D aj on chcel ísť domov ako ty (prepáč že som ťa k nemu prirovnala, len mi to tak napadlo ) 🍀😉
Ked Ta vidim, ja Ti ziadnu chorobu "neverim" 😀 Drzim moc palce. Si skvela!
Ty si veľmi Silná Žena!!!💖Máš môj obdiv!🤩🍀
ty si kočka!🙂
Super, teším sa s tebou ,už aby bolo len a len dobre👍
Dufam,že ťa v Nr uvidím bežkať po svojich.Držím palce👍❤🍀
Babusky moje do teraz som spinkala ale dnes to bolo všetko v pohodicke celkom 😊 nozenky mam na tom istom to už je na rehabke asi najviac a na mne..... Ale po tej plazme vidím ze sa ráno viem hneď rozhýbať aj rozprávať takže zrejme to efekt ma 😊
Už sa teším na správy z domova 🙂 Šťastnú cestu domov za deťúrencami 👍
Dúfam že sa už vezies domkou 👍

👏
Super, tak nech dnesna "davka" dobre dopadne a nech si coskoro doma!
A potom pevne nervy pri vybavovackach!