@ddaassuullaa presne tak. Keby týždeň pršalo ešte aj v krbe by som už zapálila . Odratavm dni kedy sa skončí leto
2. aug 2022
Bože nádherná atmosféra..aj ja už sa teším na takéto dní keď budem s malou ležať na posteli/gauči pozerať rozprávky, jesť koláče, popíjať čaj..
2. aug 2022
Juuuj to je útulné 🙋♀️🥰
2. aug 2022
Joj čo by sme dali za jedno Dánske popoludnie 😉
2. aug 2022
anjelicek26
autorJe tu uplny pokoj, v zahrade Nam chodia srnky a bazanty😅Ani by Ma nenapadlo,ze tu vobec na ostrove strnky su😅👌Maly je nadseny👌
3. aug 2022
Juuuuj super pohodičku máte 😊. Užívajte si krásne chvíle 🍀❤️
3. aug 2022

Ani nevies, ako by som toto peklo na zemi vymenila za vytrvaly dazd aspon tyzden🙏 joj a ten krb a deka👌