icon

Ahojte prosim poraďte, uz fakt nwm co vybrať.
Aku pesničku ste mali na svadbe na tanec s rodičmi
A akú pesničku ste mali ako na prvy manželský tanec? Chcem sa len inšpirovať. Ďakujem

avatar

Prvý tanec "na krásnom modrom Dunaji "
Iný valčík s manželom Rakúšanom neprichádzalo do úvahy 🤣🤣🤣

20. máj 2026
avatar

My sme mali tú "našu" a tá bola "Ak nie si moja" a teda na rodičovský tanec bud bol kúsok z tejto a potom dj pustil podľa seba. 🙂

20. máj 2026
avatar

My sme mali Robo Grigorov - Dvaja

20. máj 2026
avatar

Majk Spirit - Ja a Ty

20. máj 2026
avatar

Prvý tanec Dáša Kostovčik Len ty a ja

20. máj 2026
avatar

Lana Del Rey- Young and Beautiful

20. máj 2026
avatar

Seal - kiss from a rose

20. máj 2026
avatar

Aerosmith - I dont wanna miss a thing (spievala speváčka s kapelou)

20. máj 2026
avatar

Eric Clapton - Wonderful tonight

20. máj 2026
avatar

S rodicmi sa mi pacila na jednej svadbe tato

https://www.youtube.com/watch?v=32fBdPreBNw
20. máj 2026
avatar

nie ja, ale mali od Kristiny-Navzdy ako manz. tanec....

20. máj 2026
avatar

One Direction - You and I

21. máj 2026