Ahojte prosim poraďte, uz fakt nwm co vybrať.
Aku pesničku ste mali na svadbe na tanec s rodičmi
A akú pesničku ste mali ako na prvy manželský tanec? Chcem sa len inšpirovať. Ďakujem
My sme mali tú "našu" a tá bola "Ak nie si moja" a teda na rodičovský tanec bud bol kúsok z tejto a potom dj pustil podľa seba. 🙂
20. máj 2026
My sme mali Robo Grigorov - Dvaja
20. máj 2026
Majk Spirit - Ja a Ty
20. máj 2026
Prvý tanec Dáša Kostovčik Len ty a ja
20. máj 2026
Lana Del Rey- Young and Beautiful
20. máj 2026
Seal - kiss from a rose
20. máj 2026
Aerosmith - I dont wanna miss a thing (spievala speváčka s kapelou)
20. máj 2026
Eric Clapton - Wonderful tonight
20. máj 2026
S rodicmi sa mi pacila na jednej svadbe tato
https://www.youtube.com/watch?v=32fBdPreBNw20. máj 2026
nie ja, ale mali od Kristiny-Navzdy ako manz. tanec....
20. máj 2026
One Direction - You and I
21. máj 2026
Prvý tanec "na krásnom modrom Dunaji "
Iný valčík s manželom Rakúšanom neprichádzalo do úvahy 🤣🤣🤣