Prosim ked platim do CZ cez internet banking uctuje si Tatra Banka nejaky poplatok?
platba musi byt v eurach,ako SEPA...
Ak platis platbu SEPA, ze zadavas len IBAN, tak nie.
Vub 0,22centov
Ak platis v Eur neplatis, ak v czk min. 10 eur
tak ako je napisane vyssie, ty sice nezaplatis, ale ten co prijme platbu ano
cez partnerske banky nie su poplatky, viem o csob a mbank, cize z csob do csob sa da bez poplatku (sa mi zda) a tak isto z mbank do mbank (to mam overene)
@simisi
@barborka291 a ako nastavim to Sepa? Ci to je automaticky ked dam iban?
mozem sa spytat co to SEPA vlastne je?
aj mi sme dnes posielali peniaze z tatra banky do ciech do ich pobocky fio banka v Prahe a posielali sme ceske peniaze,takze si banka siahne cca 10e,lepsie by bolo kebyze posleme asi eura....
takze,lepsie je platit do ciech v eurach?tak si banka nebude strhavat?

Určite áno