icon

Prosim ked platim do CZ cez internet banking uctuje si Tatra Banka nejaky poplatok?

avatar

Určite áno

11. okt 2016
avatar

platba musi byt v eurach,ako SEPA...

11. okt 2016
avatar

Ak platis platbu SEPA, ze zadavas len IBAN, tak nie.

11. okt 2016
avatar

Vub 0,22centov

11. okt 2016
avatar

Ak platis v Eur neplatis, ak v czk min. 10 eur

11. okt 2016
avatar

tak ako je napisane vyssie, ty sice nezaplatis, ale ten co prijme platbu ano

11. okt 2016
avatar

cez partnerske banky nie su poplatky, viem o csob a mbank, cize z csob do csob sa da bez poplatku (sa mi zda) a tak isto z mbank do mbank (to mam overene)

11. okt 2016
avatar

@simisi
@barborka291 a ako nastavim to Sepa? Ci to je automaticky ked dam iban?

11. okt 2016
avatar

@antamauru nedavaj to ako zahranicnu platbu,klasika zadaj iban a sumu v eurach,nie Czk

11. okt 2016
avatar

@simisi oki dakujem za pomoc

sticker
11. okt 2016
avatar

@antamauru nie je zaco 🙂

11. okt 2016
avatar

mozem sa spytat co to SEPA vlastne je?
aj mi sme dnes posielali peniaze z tatra banky do ciech do ich pobocky fio banka v Prahe a posielali sme ceske peniaze,takze si banka siahne cca 10e,lepsie by bolo kebyze posleme asi eura....

11. okt 2016
avatar

@ada2007 ja budem dnes platit a pani mi poslala sumu v eurach,nastastie lebo neplatim vela tak 10 e navyse by sa mi ani neoplatilo,idem platit do rovnakej banky

12. okt 2016
avatar

takze,lepsie je platit do ciech v eurach?tak si banka nebude strhavat?

12. okt 2016
avatar

@ada2007 malo by to tak byt podla toho co baby pisu,dam vediet ked mi odidu peniaze ci nieco strhli 🙂

12. okt 2016
avatar

@ada2007 ano ak platis v eurach je to standardny prevod ako v ramci SR.

12. okt 2016
avatar

@ada2007 tvoja banka nie, ale tomu komu posles, tak ano, za prevod z eur do czk

12. okt 2016