Perfektná!
13. apr 2017
Super! 👍
Čo si použila? Zafarbený krém?
13. apr 2017
antenka1
autorDakujem kraaaasne 🙂
14. apr 2017
@mo77 ganache je cokoladova poleva. Ale nie klasicka cokolada-cera,ale cokolada-smotana.
14. apr 2017
@blahowoman dakujem,tak to asi skusim ja som robila cokoladu so smotanou a nejako mi ostali postuhnuti biele flaky od smotany.
15. apr 2017
@mo77 smotana na slahanie 33% a vysokopercentna cokolada. Smotana ale nesmie zovriet a pridava sa do tej hmoty aj troska masla na lesk.
15. apr 2017
@blahowoman
@antenka1 dakujem dievcata,skusim,ako radite,dakujem.
15. apr 2017

krasna