jeej tak to je ake mile 🙂 ktovie ako by to dopadlo, kebyze ja nieco take dam u nas na schranky 😆
16. okt 2023
@medulienka03 Vyskúšaj. 😃
16. okt 2023
ascotka
autor@medulienka03 určite sa niekoľko ľudí poteší 👍
16. okt 2023
ascotka
autorA jeden úsmev docestoval aj ku mne domov 😁🥰💛
16. okt 2023
Toto je uzasne,uz len tym,ze to pravdepodobne robilo dieťa. Ja by som si tiež vzala,sle usmiala som sa aj tak
17. okt 2023
Taka slovná hračka - ja ti ten úsmev zoberiem 🐒
17. okt 2023


Jéj, krásny nápad! Páči sa mi, koľko ich už je odtrhnutých. 😊 A niekto sa aj poďakoval! 🤩