Žienky, tie čo máte skúsenosti s podprsenkou z astratex...🙏
Nosím V košík, double push up z takka, tie už nerobia ☹️ a chcem objednať,len teda mám malé prsia a astratex mi vyrátal C košík 🙈
Mám ozaj objednať C a nie B?! Viem,že vrátim ale predsa, keby mi hneď sadli,bolo by super 😁
Vďaka 😊
Objednaj svoju aj vyrátanú, možno budeš prekvapená, že tá ich ti sedí viac
mne sedia podľa tých ich výpočtov /až na jednu, tam by sa 2 slonie hlavy zmestili/, vrátenie bezproblémové ak nesadne
Super,baby 👌 ďakujem, skúsim teda aj aj a uvidím,ktorá bude dobrá... Lebo neviem nikde zohnať a teda aj v celkom fajn cene sú...
Ja objednávam podľa ich tabuľky, vysla mi podľa nich síce väčšia veľkosť ale sadla úplne dokonale 👍
tak ono podstatný je aj obvod. 75C je v podstate rovnaka velkost ako 80B.
Astratex väčšinou vypočita vždy lepšie a pevnejšie tie podprsenky. Vela žien nosi nespravnu velkost 80B, to je vraj taký univerzal, ale ked kupiš od toho napr 75C, budeš mat stiahnutejší obvod sice, ale prsia ti bude aj lepšie držať a lepšie sediet.
@zenulkaaa no tie pôvodné čo mám tak mám obvod 80 ale keďže nosením povolili,tak ich zapínam už úplne na doraz... Ale keď som v obchode skúšala 75 tak ma "presekla" v podstate...
Skúsim asi 80B aj 80C i keď sa obávam či nebude veľký košík aj obvod ale ak nesadnu vrátim,keďže to majú zadarmo tak na tak nebude mrzieť a objednám potom menšiu...
Tak ženy, podprsenky dorazili... No nesadla ani jedna 😭 inak krásne, kvalitné... Škoda,mrzí veľmi ☹️
Kde len ja idem zháňať, fakt netuším 😏
Ja som kúpila v takko 75 B a potom astratex tiež tak isto 75 B a sedela mi nedávala som si rátať