#nutrilon Včera som sa vás pýtala na raňajky, dnes sa pýtam, čo vaši drobci papajú na večeru? Prosím k odpovedi napísať aj vek dieťaťa 😉 Každú odpoveď odmením ❤
Naša Nelka má o chvíľu 9 mesiacov a na večeru má mliečko 😉
6m kasicku, a 2r vacsinou chlebik so zeleninkou + mlieko 🙂
15mes.
Rozne druhy kasi (ovsena, pohankova,...)
Polievku
Cestoviny na rozny sposob
Chlieb s natierkou
Zeleninove pyre
kasu mliecnu alebo syrovy toast🙂 20mas
2,5 roka . Okolo siestej ma klasicku veceru ,bud polievku, ryzu s masom, alebo hocico a ked ide spat cca 19:00 dostane flasu s mliekom. Takto funfujeme od 7-8 mesiaca
Malá ma 27.mesiacov a večeria na čo má chuť,čo si vypýta,obložený chlebík, párky, praženica,alebo si vypýtaj jedlo z obeda. Jedine co nepapá vôbec su akekolvek kaše, jogurty, muslli, pudingy, to mi nezje napína ju z toho. Večeria okolo 18:30-19:00.Spinkať ide okolo 21 a niekedy si este vypýta mlieko, niekedy nie
8 mesiacov - mliečna kasa
3roky vacsinou chlebik alebo polievocku kedze by ju jedla najradsej ranajky obed vecera :D
3 rocny - najradsej ma polievocku a masko veceria okolo siestej a potom si da este pred spanim jogurt- okolo pol osmej🙂
Obidvaja mliecko pred spanim 🙂 3r a 6m
dnes 9.mesiacov a tiež len mliečko 😉 Nutrilon Pronutra 2 😍
Naša pije na večeru mliečko ☺ má 6 mesiacov
20mes.-na veceru cca okolo 18.00 chlebik s maslom,syreckom napr,alebo ine pecivo,alebo co bolo od obeda-zemiacky +masko,alebo ryza....Ale vzdy este pred spanim v postielke 210ml.miecka 🙂
10 mes - pred spanim nutrilon profutura2 a na veceru ma kasu alebo vyzivu alebo jogurt...podla toho, na co ma "naladu" 😉
18m pred spaním mliečko
aj my máme ako druhú večeru pred spaním mliečko 🙂 Simon má 23 mesiacov 🙂