Dievčatá.. Poraďte mi ako sa zbavím neustach vyrážok na brade a v oblasti od brady k ušiam ... Akoby po leme tváre dole..... Začalo sa to v tehotenstve a pokračuje to stále hoci malý ma už 8mes... Čo by hormóny mali byť dávno v poriadku nie.... Alebo niečo co mi ich bude rýchlo hojit 😪😪😪
Ahoj mam rovnaky problem. Mne to ide az ku krku 😔😔😔 terazsom si kupila pupalkovy olej tak uvidim ci pomoze
pravdepodobne nie si hormonálne ok , ja mám 44 rokov a tiež s tým bojujem
Moze tam byt bakterialna infekcia... mozno by pomohli atb a detol gel na ruky ... na tamponik a 3x denne vydezinfikovat
Vyrážky v spodnej časti líc a na sánke naopak vypovedajú o „rozhádzaných" hormónoch.
nehladaj ziadnu specialnu vodicku, po tehotenstve to prejde same
Mne na to veľmi dobre pomohol skinoren, naozaj zlepsenie zo dňa na den,ale je to lokalne antibiotikum,napisala mi ho kozna.tiez som mala velmi zapalene, boľavé vyrazky, dovtedy nič nepomohlo
jaaaj, ty uz tehotna nie si.
skus si dat spravit hormonalny profil, ci je vsetko OK
ja mam hlavne bradu a na krku, pod licnymi kostami...sem tam na licach...peknu plet som mala jedine obdobie v zivote, ked som cakala maleho..take urcite to suvisi s hormonmi
Presne to iste trápi aj mňa, ale hormóny sú OK aj u endokrinologa aj po gynekol.stránke 😖😕
existyuju aj odbornejsie studie, vyssie pastnuty link berte len ako vseobecne vodidtko
Aj tea tree olej je dobry
Presne toto mam rok po porode
Mne to sposobovali paradajky. A vyrobky z nich, prestala som ich jest a preslo to.
ja som mala presne ten isty problem pri oboch tehotenstvach.Bolo to take az akoby loziska a nedajboze som si ich rozskrabala,tak sa ti tahalo dalej.Mala som to komplet po celej brade a aj krku.Kozna mi na to dala skinoren a za prilsubu,ze dam pozor aby sa to k malej nedostalo,aj Zinerit lokalne na jednotlive vyrazky.Trvalo to potom este asi dva mesiace,ked som to pouzivala,ale nakoniec to zmizlo.Ak nekojis,moze ti dat kozna aj atb,tie zaberu rychlejsie.Inak som skusala vsetko mozne volne dostupne na trhu.Uplne bez sance.
aj ja mam presne tam zospodu licnej kosti a nic ine len nechytat a cistit mi nepomsha...