Baby aktuálna otázka máte už živé stromy vnútri ozdobené, moje baby už chcú a doteraz sme mali len umelý vecheť, tak či chudák neumrie do Vianoc, nemám ešte ani kúpený ,lebo keď kúpim už ho budeme musieť postaviť lebo ma tí krpatí terosti privedú k šialenstvu😉
Naj by bolo kupit tak, ze priamo pred tebou zotnu a potom doma sup s nim do vody
13. dec 2018
Treba ho mat v stojane vo vode a vydrzi ti
13. dec 2018
Ak nedas rovno k radiatoru resp nebudes prekurovat miestnost. Tak vydrzi. Samozrejme stojan na vodu 😉
13. dec 2018
babu11
autoroki ženy ďakujem
13. dec 2018
My ideme v sobotu