
@bambicka mnaaaam
kde sa daju kupit taketo tartaletkove formy?
Môžem poprosiť receptík? Ďakujem🩷
@naybuska daju sa kupit aj ako polotovar?
@bublinka1426 ano 😊
@barbora_t Kdeeee prosim. lebo nemam nane formu
@bublinka1426 vsimla som si ze vela kociek ich berie z yummy.sk 😊 ale mavaju v cukrarskych potrebach 😊
@barbora_t teraz premyslam ake kocky ( a tam mi chyba makkcen) asi uz mam ist OFF no kuknem ale akoze nie je problem cesto len nemam formu este
Aká matka, taká Katka 😊
Vyzeraju nadherne 😍👍 sikovne ste. Presne taketo kosicky mam doma, ja robim kokosovu alebo orechovu plnku a poleva na vrch. Potesil by ma postup aby som skusila nieco nove. Dakujem 😊
Och 🤤
@havlicka11 kokosovu a orechovu prosim ako dakujem
krásne sa vydarili, mňam😘
Krásne👍
Ahoj môžem poprosiť recept sú krásne 🥰
aj ja si pockam na recept na naplne 🙂
aj ja...
Vyzeraju velmi chutne😉
tu je recept na slany karamel https://www.zosrdcadohrnca.sk/2018/12/16/slany-...
a cokoladovu ganache robim od oka
@bublinka1426 kokosovu robim salko a kokos zmiesat naplnit, poliat cokoladou, posypat kokosom. Orechovu klasicky ako plnku orechy, praskovy cukor, rum, maslo vymiesat, dam polevu a na to oriesky 🙂
@havlicka11 ojoj ukladam 🙂 dakujem
