icon

vcera som spravila cheesecake, ked som isla napisat pani, ze si ho moze vyzdvihnut, zistila som, ze som ho spravila o 5 dni skor 🤦‍♀️

avatar

Odkiaľ ste prosím? Vzala by som ho 🙂

21. júl 2023
avatar

Náhody neexistujú 😀 určite sa zje.

21. júl 2023
avatar

@larsen Tak to verím 🙂no škoda už sa mi slinky zbehli 🙂

21. júl 2023
avatar

Ja sa chcem opytat aka je ta mentolova cokolada vyzera uzasne

21. júl 2023
avatar

Krasny, presne podla mojho gusta 😋recept by som mohla poprosit? 🙂

21. júl 2023
avatar

Napis do skupiny svojho mesta, urcite niekto na dnes ci zajtra pouzije.

21. júl 2023
avatar

Wau 😀 Zjedla by som ho hned. Ale to sa ti ako podarilo takto skor spravit? 😀 Stava sa.

21. júl 2023
avatar

To je pistaciova alebo pepermintova?

21. júl 2023
avatar

Nádherná práca, dokonalá

21. júl 2023
avatar

@0kristina0 peppermint

21. júl 2023
avatar

@adri266 do hodiny bol predany 😊

21. júl 2023
avatar

@krystofkal praca na plny uvazok, a v nej kopec datumov, terminov, 2 deti, domacnost...a k tomu este trochu peciem, a mala som pocit, ze ho chceli na 21 🙈

21. júl 2023
avatar

@izabelka1 zo severneho irska 🙈😉

21. júl 2023
avatar

@bambicka Jeee😂žila som tam 3roky cca 12 rokov dozadu v Ballymene.Keby ste ho pustili ,vybehnem na otočku 😂

21. júl 2023
avatar

@larsen do hodiny bol predany, ale aj keby nie, nieco by sme zjedli, nieco by som darovala

21. júl 2023
avatar

@bambicka Tak aby si sa necitila trapne, podelim sa so svojou historkou.
Boli sme v PL na dovolenke, v den checkoutu sme sa pobalili, odisli a mne asi 10 km od hotela napadlo, ze ci sme nahodou nemali este jeden den zaplateny. Tak sme zastavili auto na ceste, vybrala som papiere a fakt, check out az dalsi den 😀
Takze otocka a spat do hotela.

21. júl 2023
avatar

@adri266 🤣

21. júl 2023
avatar

@adri266 ja si stale hovorim, ze lepsie takto, ako keby sa mi vcera ozvali, ze kde je cheesecake a ja by som ziadny nemala, lebo som si myslela, ze na pondelok...

21. júl 2023
avatar

Perfektný 👌

21. júl 2023
avatar

@adri266 moja kamoska a muzom isli do Slovenskeho raja. Su tam 2 hitely s podfobnym nazvom. Prisli do jedneho z nich a na recepcii im povedali ze tam nemaju ziadnu rezervaciu na ich meno. Hladali to, riesili to no fakt ziadna rezervacia. Potom zistili ze su v nespravnom hotely

21. júl 2023
avatar

Pridate recept prosim

21. júl 2023
avatar
21. júl 2023
avatar

@11bodka11 TAk ja sa podelim este s jednym trapasom. Boli sme na dovolenke 🙂 Na Morave a isli sme do Macochy. Tam sa robi dopredu objednavka, lebo milion ludi. Prisli sme k okienku a pani vravi, ze vy ste mali objednavku pred pol hodinou! Samozrejme, ja som si to od zakupenia vstupenky neskontrolovala cas a isto som si pamatala, ze vstup je o pol a bol o celej..Som myslela, ze ma porazi...nastastie, pani bola taka chapava, ze nam vybavila vstup o dalsiu polhodinu 😇

21. júl 2023
avatar

Nadherná. Ako ich tak krásne rovnako krajaš?

21. júl 2023
avatar

Waaaa
Krasny len na pohľad, isto musí byť veľmi chutny

21. júl 2023