Baby,chcem dat Natalku do skolky,ale stale nema zrastenu tu fontanelu. Nemoze sa jej tam nic stat?
Ja som myslela, ze to zrasta do 2 rokov :-O
30. jan 2016
Už by ju mala mať zrastenú. Treba sa opýtať pediatričky.
30. jan 2016
Do 2 tokov najneskor by mala zrast...ak nie, treba riesit s lekarom...
30. jan 2016
bambulka2106
autor@lucinka204
@cammille
@julia92 no mala by zrast do 2 rokov,len malej sa stale nezrastla.boli sme uz aj u neurologa detskeho a vraj je to v poriadku.ale ja sa aj tak bojim.
30. jan 2016
No tak to by som sa tiez bala lebo uraz pri vela detoch sa stane rychlo..jedine ak by si poprosila a upozornila na to ucitelky a davali by na nu vacsi pozor
31. jan 2016
Skúste jej dávat chvilu homeopatikum Calc.phosporica 9ch, 2x denne 2gulicky tak 2-3 týždne, mohlo by to pomôct ;)