Baby ked mi konci pracovny pomer na dobu urcitu dnom 31.1.2020 cize od 1.2.2020 som akoze nezamestnana ale 31.1.2020 nastupujem na rodicovsku dovolenku nemusim sa ist hlasit na urad prace ci?doteraz som bola na materskej dobolenke🤗nemate skusenosti?
Nie hlasit sa na urade prace netreba. To by si mala ist az ked ti skonci rodicak ;)
3. feb 2020
Na urade prace vypises ziadosti o rodicovsky prispevok plus donesies papier o trvani materskej dovolenky od kedy do kedy si mala narok plus rodny list dietata