Krasne😍
6. jún 2018
Krásne...to si medovnikove srdiečko narezala na kusy a každý zvlášť upiekla a ozdobila a znova poskladala ?
6. jún 2018
barborkabehun
autor@kika0810 ja som ho nerobila 🙂 na take by som nervy nemala 🙂 dala aom si upiecť 🙂 a neviem ako to pani robila 🙂(
6. jún 2018
Šikovná pani..👍
7. jún 2018
@barborkabehun komu si to dala prosím ťa urobiť??
24. júl 2018
barborkabehun
autor@bianka... jednej pani na FB idem pozrieť či ju ešte nájdem 🙂
24. júl 2018
Nádhera 😊
10. jan 2019

krasne