
Bábätko menšie o týždeň: Je to bežné?
Ahojte žienky, bola som na prvej kontrole a bábätko bolo o týždeň menšie. Srdiečko bilo. Podľa ms by som mala byt 9 týždeň ale doktorka povedala že to vyzerá na 8. Stalo sa vám to tiež a bolo všetko v

Ahojte žienky, bola som na prvej kontrole a bábätko bolo o týždeň menšie. Srdiečko bilo. Podľa ms by som mala byt 9 týždeň ale doktorka povedala že to vyzerá na 8. Stalo sa vám to tiež a bolo všetko v