Baby povedzte prosím ako pečiete domáce jelitka? Neviem ako na ne. Vždy mi buď popraskaju alebo sú tvrdé spečené. Čo tam pridať, aká teplota, mám pustiť aj ventilátor?a že po zabijacke ich mám kopec
@kattie1982 ja som minule mala úplne tvrdé 😔
@kattie1982 vďaka skúsim a koľko asi tak cca pecies??
@beababy takych 30 minut, viac nie, ked sa urobi na povrchu taka akoby korka
Mas cerstve, ci mrazene?
Ja vždy dávam iba na panvičku a na olej....nikdy do rúry....robím pomaly a na plyne....asi ťažko udám teplotu....nikdy nepukli....a sú chrumkavé....
Pomaly piect aby nepopraskali bez ventilatora ten ti ich vysusil. Netreba dlho vsak tam je uz vsetko uvarene len treba zohriat a pripiect
@dezzdemona mrazene ale vytiahla som ich večer
@beababy mozno preto ti praskaju.. Moj ocino je masiar (ja nezjem nic zabijackove 😀), ked sa u nas pecu, tak ich mamina vytiahne 10-15 min pred pecenim. Ruru ma na 160 a pecie 30-40 min, ked chytaju farbu, otoci na druhu stranu
@dezzdemona veď práve že minule som sa zmrazene chcela som rýchlo obed a mali sme z toho iba kašu 😔
@beababy a nemala si na silno ruru? Tiez vela zalezi na creve, v kt su.. Musia byt cerstve, aby neboli suche, inak budu praskat
Pečiem na 180, horny/dolny ohrev. Vždy ich dávam do truby ako zapinam rúru, čiže sa zahrievaju zároveň s rurou. Podlejem trochou vody. Odkedy ich takto peciem nikdy neprasknu.
peciem na cca 185 stupnov, trosku len podlejem vodou, fakt minimum. Niekedy prasknu aj mne, ale specene nikdy neboli.