icon

Tá Bubica ten preslov 😂

avatar

Veď to 😂😁

30. mar 2016
avatar
30. mar 2016
avatar
30. mar 2016
avatar

ide farma?

30. mar 2016
avatar

@henika26 áno, ide 😀

30. mar 2016
avatar

@henuskah kuaaaa ja ze nie :( ved stredu nechodieva to co toto

30. mar 2016
avatar

@henika26 ja som si tiež myslela, že dnes nepôjde, no videla som upútavku, inak by som veru nevedela.

30. mar 2016
avatar

@henika26 nebola v pondelok, tak to musia dobehnut

30. mar 2016
avatar

Mna s nej ide rozhodit

sticker
30. mar 2016
avatar

@8domcatko888 ja odpadavam z nej normalne 😂😂😂😂😂 "Prečo mám pocit, že sluha ma váčšie slovo, ako farmár týždňa" 😂😂

30. mar 2016
avatar

Sluha nekričí na farmára týždňa 😂

30. mar 2016
avatar

@bejulka11 ja padam zas s toho ze "budem pouzivat trest,tvrdy trest"

sticker
30. mar 2016