Tá Bubica ten preslov 😂
Amen

30. mar 2016
30. mar 2016
ide farma?
30. mar 2016
Mna s nej ide rozhodit

30. mar 2016
bejulka11
autor@8domcatko888 ja odpadavam z nej normalne 😂😂😂😂😂 "Prečo mám pocit, že sluha ma váčšie slovo, ako farmár týždňa" 😂😂
30. mar 2016
bejulka11
autorSluha nekričí na farmára týždňa 😂
30. mar 2016
@bejulka11 ja padam zas s toho ze "budem pouzivat trest,tvrdy trest"

30. mar 2016
Veď to 😂😁