Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
henika26
30. jan 2020
Ja a moje druhe ja 🥰
Zobraz celú správu
henika26
1. jan 2020
Do leta dam dole 17kg :blush: 116 fotiek
henika26
Správa bola zmenená 31. dec 2019
Šťastný nový rok prajeme všetkym :blush::heart:
Nech sa nová dekáda nesie v znamení pokory, lásky a vďačnosti za všetko čo je nam dopriate. :heart:
Zobraz celú správu
henika26
25. dec 2019
Moja velkačka :slight_smile:
Zobraz celú správu
henika26
24. dec 2019
Babulky.. Výhrevna deka z Lidla.. Myslíte, ze sa nanej m9ze aj ležať? (100kg osoba..) alebo sa iba zakrývať?
Zobraz celú správu
henika26
8. apr 2019
Dnešný Lidl nákup :slight_smile: Konečne oblečenie L až XXXL :slight_smile:
Zobraz celú správu
henika26
Správa bola zmenená 5. apr 2019
Mňa porazí.. Dcérka 10 a pol roka má strašne prosí že chce ísť zajtra so spoluziackami von.. Problém je v tom, že chodia von dosť ďaleko.. Je to cca 20-25min peši od nás.. Dcérka cestu pozná, trafila by.. Ale je to cez 7 ciest.. Mam z toho paniku
:( neviem ci ju pustiť..
Zobraz celú správu
henika26
Správa bola zmenená 30. mar 2019
Vystupujes s dieťaťom z auta a z ničoho nič sa na teba rozbehnú dve psiská a útočia :angry: chýbala stotina sekundy a dopadne e veľmi zle! ozaj začnem nosiť pri sebe asi nôž a nabudúce sa nerozbehnem nazad do auta ale podrezem im krky!!!! Mam toho dosť!!!!!!!
Zobraz celú správu
henika26
1. mar 2019
Včera super slnečné počasie :slight_smile: tak sme sa vybrali na salaš :slight_smile:
Zobraz celú správu
henika26
9. feb 2019
Drahému k narodeninám :slight_smile: mascarpone šľahačkovy krém s malinami a čokoládou :slight_smile:
Zobraz celú správu
henika26
28. jan 2019
Ahojky. Mam za sebou ťažkú operáciu chrbtice. Dnes som si bola dat u chirurga vybrať štychy.. Vybral mi ten hore, dole a skonštatoval, že zvyšok sa nedá, lebo sú pod kožou.rana cca 20cm.. Je to podľa vás ôk? Ešte dodal že keby to začalo hnisat tak sa mam vrátiť :fearful:
Zobraz celú správu
henika26
19. jan 2019
A je to :slight_smile: operácia chrbtice zamnou.. Som zošrobovana, 4 platinove šroby a umelá platnička. Už sa len zostaviť a bude fajn..
Zobraz celú správu
henika26
7. jan 2019
Postel pre Barbie hotová :slight_smile:
Zobraz celú správu
henika26
6. jan 2019
:joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
henika26
5. dec 2018
30 rokov som bývala s rodičmi a oni mali každý rok farebný stromček :slight_smile: ja som vždy túžila po zlato bielom :slight_smile: minulý rok sme sa sťahovali a ja som si splnila sen v zlato bielom stromčeku :slight_smile: a hádajte co?........ Vcul rozmýšľam ci aj ja nespravím farebný :joy: asi mi chýba :joy:
Zobraz celú správu
henika26
3. dec 2018
Babulky help.. Dcérka má na dejepis vyrobiť glóbus.. Akože aká chujovina.keby mohol byť malý tak ho spravíme z polystyrénovej gule. Ale on ma mat 30cm :/. Ochhh.. Nemáte nejaký nápad ako nato? Ďakujem
Zobraz celú správu
henika26
27. nov 2018
Ako vyzerať atraktívne v každom veku? Asi prvý krát sa mi nepáči téma v telerane.. Nechapem.. Prečo ženy musia vyzerať atraktívne? Prečo by si mali už v 25 pichať botox aby nedaj Bože nemali vrásky? Toto je fakt mimo môjho chápania.. Silou mocou sa snažiť byt dokonale.. Načo? Prečo? Ja svoje vrásky budem prijímať s láskou a hrdosťou. Véd starnutie patrí k životu. A nie vyzerať ako voskova figurína :thumbsdown:
Zobraz celú správu
henika26
21. nov 2018
Ostrihanaaaa :slight_smile:
Zobraz celú správu
henika26
11. nov 2018
Moja 10 ročná sa chce dať ostrihať.. Ma po pas dlhé ruličky. Čistá brčkana :slight_smile: Už ozaj cca mesiac to chce.. A trvá na tom.. Ze už ju nebavia dlhé vlasy. Na veľkej foto-tak sa včera štelovala že ako bude vyzerať :slight_smile: jaaaj ľúto mi bude dat to preč :(
Zobraz celú správu
henika26
30. okt 2018
Prosím ako to vyčistiť? :confused:
Zobraz celú správu
henika26
30. okt 2018
Moje už 10 ročné bábo :slight_smile:
Zobraz celú správu
henika26
27. okt 2018
L. O. L surprise... Hotová mánia :slight_smile: 81 fotiek
henika26
15. okt 2018
Baby prosím vás, keď ma chce priateľ zapísať ako spoluvlastnicku bytu, kde a co všetko sa vybavuje? Ďakujem
Zobraz celú správu
henika26
6. okt 2018
Som tak happy, že som po 10 rokoch zistila ako sa starať o jej vlasy :slight_smile: z chemlonu sú krásne brcky :slight_smile:
Zobraz celú správu
henika26
1. okt 2018
Poraďte niečo overené na odplasenie psov. Aby bolo jasné, nechcem ich nijako terorizovat. Ale po posledných skúsenostiach musím seba a svoju dcérku chrániť. Par mesiacov dozadu napadol bernardin môjho tatina. Ničím ho nevyprovokoval, išiel na zastávku do prace. Par týždňov dozadu na mňa a dcérku zaútočil malý kríženec. A dnes pomne vybehol taky veľký, ako poľovnícky. Stačilo. Dajte tip ako sa chrániť. Ublížiť im nechcem.. Kaser? Ci nejaky odplasovac?
Zobraz celú správu
henika26
3. sep 2018
Moja láska oslávila už 10 rokov :slight_smile: moja huba kučeravá :heart_eyes:
Zobraz celú správu
henika26
18. aug 2018
Boh žehnaj mužov...

Boh žehnaj mužov, ktorí vedia, čo chcú, ktorí sa nezastavia pred vaším ,,Nie", tých, ktorí si nepýtajú povolenie a ,,ukradnú" vám bozk.
Boh žehnaj mužov, tetovaných, s bradou, ktorí netrávia celý deň pred zrkadlom, natieraním sa krémami a úpravou obočia, pretože vedia, že márnivosť by mala patriť ženám.
Boh žehnaj mužov, ktorí napriek svojmu drsnému výzoru vám dvoria s trpezlivosťou, eleganciou a mužnosťou. Tých, ktorí nepoužívajú hrubé slová a ktorí sú schopní bez hanby odniesť vás na rukách.
Boh žehnaj mužov, ktorí sa neskrývajú za množstvo smajlíkov ale naopak, hovoria sami za seba. Tých, ktorí ak majú, čo povedať, urobia to hľadiac vám do očí.
Boh žehnaj mužov, ktorí dodržia, čo sľúbia a sľubujú len to, čo môžu splniť. Tých, ktorí sa nehanbia povedať ,,Chýbaš mi."
Boh žehnaj mužov, ktorí sú schopní dať seba a pritom zostávajú verní sami sebe.
Boh žehnaj mužov, ktorí sa rozhodli pre ženy. Pre tie skutočné, ktoré sa vedia červenať .... Odin
Ozaj krásne napísané...
Zobraz celú správu
henika26
6. mar 2017
Babulky,preco ked robim kolac-piskotove cesto-dzem-krem---sa mi pri krajani zosmykne krem z dzemu?
Zobraz celú správu
henika26
1. mar 2017
V živote toho zažijeme dosť. Zlomené srdce, koniec priateľstva, smrť, sklamanie, nenávisť, zmena. Všetky tieto udalosti nás istým spôsobom formujú a menia. Avšak kto pri tom neutrpel zranenia na duši? Kto si neodniesol lekcie do života? Myslím, že každý z nás si berieme do ďalšej kapitoly nášho života svoje trápenia a bolesti. I keď sa ich snažíme zbaviť a zabudnúť na ne, vnútri nás sú hlboko zakorenené a zostanú tam navždy.

Ak si myslíš, že nie si silná žena, pozri sa na svoje prehry i výhry. Pozri sa spätne na svoje úspechy a pády. Pozri, čo všetko si dokázala. Vždy si sa zachovala najlepšie, ako si vedela. Vždy si pomohla, ako si len vedela. Vždy si konala najlepšie, ako si uznala za vhodné.Silné a múdre ženy to mali podľa môjho názoru vždy ťažšie v živote. Boli nezávislé, milovali milovať, ale vedeli, kedy odísť. Boli iné a odlišné. A to niektorých ľudí štve. Dnes sa nenosí elegancia a rozum, dnes je to o psovi na snapchate, počte followerov na instagrame a o móde, ktorá okolo vkusu ani nechodí. Samozrejme, nechcem byť ironická ani pesimistická. Stále sú na svete ľudia, ktorí milujú vzácne, ktorí si uvedomujú pravé hodnoty. Ako ty. Ty, silná ženská.

Silné ženy zažívajú silné okamihy, no i silne ich poznačia. Silné ženy sú tie, o ktorých by si povedala, že žijú celkom dobrý a pohodový život. Málokedy sa ti posťažujú. Svoju bolesť prežívajú vo vnútri a snažia sa so svojimi problémami vysporiadať samé. Nehovoria o svojich problémoch iným. Málokedy sa zdôveria. Nechcú zaťažovať ostatných. I silné ženy sa cítia opustené, prázdne a bez života. Myslia si, že nikomu na nich nezáleží a boj, ktorý vedú so životom je zbytočný. I silná žena má slabé chvíľky, i silná žena sa mýli. I silná žena o sebe pochybuje, potrebuje pauzu od všetkého a chce len snívať.Obidvujem silné ženy. Sú tak nenápadné a pritom úžasne dokonalé. Nemusia neustále dávať najavo, že sú silné, nezávislé a sú nad vecou. Jednoducho sú silné. Usmievajú sa cez slzy. Uvedomujú si hodnotu seba i druhých. Celý deň dokonale rozdávajú úsmevy a energiu, no v noci rozmýšľajú nad problémami, nad životmi a snažia sa to zmeniť. Neraz plačú. Neraz nevedia, čo ďalej. Silné ženy si ľahnú do postele s pocitom, že ich život dnes opäť bol trochu chaotický a smutný, no nevzdávajú sa. Sú odhodlané. Necítia sa silné, no hovoria, že robia všetko, čo je v ich silách, aby problémy zvládli. Silné ženy sa cítia občas nepotrebné a unavené. Niekedy ich vie Slnko potešiť, inokedy zarmútiť. Vo svojom vnútri sú pokojné bojovníčky, ktoré sú odhodlané bojovať do posledných síl. Trpia potichu. Silná žena počúva svoje vnútro, i keď vie, že ju to bude raniť.

Silná žena si ty, ktorá bravúrne zvláda strasti života.A SOM SNOU AJ JA :blush: A SOM NA SEBA HRDA :wink:Bud aj ty :sparkling_heart:
Zobraz celú správu
henika26
24. feb 2017
Maly prieskum :blush: aku ste mali svadbu?velku?malu?tajnu?kostol ci urad? :slight_smile:
Zobraz celú správu
Strana
z 2
Predošlá Strana
z 2
Ďalšia