My sme tiez prave dojedli 😉 Fajne bolo 😋
4. nov 2016
Toto je hriech ženy..... :D:D
4. nov 2016
bejulka11
autor@andreasorocinova možeme za to, že až tak dobrý hriech? 😂
4. nov 2016
@bejulka11 ani nie že to papate ale ze si to tu dala :D:D ved ja sadnem do auta a smer KE :D:D
4. nov 2016
bejulka11
autor@andreasorocinova no ja som kvoli nemu cestovala 60km 😂😂😂😂😂😂
4. nov 2016
mnam trochu v dobrom zavidim strasne davno som nemala u nas nie je
4. nov 2016
@bejulka11 ja mam tiež do KE 60 km :D
4. nov 2016
Mneee ochvilku dojde mcflurry a zahradny salat chlap mi volal ze ide domov ci sa ma zastavit v mekaci tak cakam uzsz😁😁🙈🙈
4. nov 2016
Asi napisem adminovi aby zakazal pridavat taketo fotky 😂😂😂😂 chceeem a hned!
4. nov 2016
4. nov 2016
ale preco toto robis na vecer 😒☹😀
4. nov 2016
Asi zbehnem na otočku do Košíc na raňajky 🍳
5. nov 2016


😍