icon
21 / 621
avatar

tento rok na majovici ich predavali aj Marekovi som kupila skatuľku 🙂

12. máj 2015
avatar

a ked si si to dal do pusy a fukol tak vyletel cukor ako dym :D

12. máj 2015
avatar

@mystisch ja poznam lez zuvacky 🙂

12. máj 2015
avatar

@titkovamiriam no ved aj ja :D ale ta zuvacka mala taky prasok...a ked do toho fuknes tak vzleti ten prasok a potom zozujes samozrejme :D tak si to ja pamatam

12. máj 2015
avatar

o@mystisch ja si prasok nepamatam

12. máj 2015
avatar

@titkovamiriam ani ja, my sme len žuvali 😀

12. máj 2015
avatar

dievcence ste boli malo vznaliezvne :D

12. máj 2015
avatar

My sme to tiez len zuli

13. máj 2015
avatar

presne len som dala papier dole a som zuvala tiez nepamatam pasok

13. máj 2015
avatar

pardon prasok

13. máj 2015
avatar

ciani ja neviem o ziadnom prasku,lebo vsak ziaden tam nebol. Ale zuvacka bola perfektna, normalne presne viem ako chutila 🙂

16. máj 2015
avatar

tvrdé dobre žuvačky,

16. máj 2015
avatar

výborné žuvačky to boli🙂

17. máj 2015
avatar

bol tam prasok, my sme tiez najprv fukli :DD ono tak trochu cukroveho dymu vyslo :D potom sme zuli

17. máj 2015
avatar

aj ja som ten skrob objavila az ako dospela... :D

19. máj 2015