navštevnici
16. okt 2016
Mne sa vzdy pacilo ako robili to jedlo co na konci vyzaralo ako zelatina. Ako sa to volalo?
12. nov 2016
belasy_motylik
autor@tomadam amarouny 😂 https://www.youtube.com/watch?v=SqlAP8Sit00
12. nov 2016
@belasy_motylik preesne furt si na to spomeniem ked mama robi huspeninu.
12. nov 2016

milovala som to