My sme ich takto zahajili pred 2 tyzdnami.Syn tie oblatky zboznuje. 🙂
19. okt 2016
belasy_motylik
autor@simca444
@tigrica182 ja ich do Vianoc nedovolím jesť, ale potom ako chutia😂 Drobec vianočné oplátky miluje, nevie sa ich dojesť a ja mu tiež rada pomôžem, tak robievame mega zásobu, toto je len začiatok😉
19. okt 2016
@belasy_motylik jaaaaj - to ja sama nevydrzim nejest ich ... 😀 proste ako sa objavia na poulte az do silvestra- kedy sa vypredavaju - tak dovtedy ich jeem 😀
19. okt 2016
@belasy_motylik no to u nas ich kupujeme furt,syn sa ich nevie dojest.Ked chcem,aby bolo aj na stedry vecer,musim par baleni skryt. 😀
19. okt 2016

ja uz som aj zozrala