Používate na pleť nejaké 100% oleje? Aký by ste odporúčali? Chcela by som rozšíriť repertoár 🙂
ja používam z Bewitu zatiaľ kávový, avokádový, B17
1. mar 2024
Tiež mám z Bewit opunciovy, jahodovy, kofeinovy.
1. mar 2024
Opunciovy,sipkovy,arganovy,granatove jablko,slivkovy...
1. mar 2024
Makový milujem
2. mar 2024
Ahoj voľakedy som použivala malinový a šípkový olej. Kupovala som na krasnakazdyden.cz 🙂