icon

Používate na pleť nejaké 100% oleje? Aký by ste odporúčali? Chcela by som rozšíriť repertoár 🙂

avatar

Ahoj voľakedy som použivala malinový a šípkový olej. Kupovala som na krasnakazdyden.cz 🙂

1. mar 2024
avatar

ja používam z Bewitu zatiaľ kávový, avokádový, B17

1. mar 2024
avatar

Tiež mám z Bewit opunciovy, jahodovy, kofeinovy.

1. mar 2024
avatar

Opunciovy,sipkovy,arganovy,granatove jablko,slivkovy...

1. mar 2024
avatar

Makový milujem

2. mar 2024