icon
avatar
26. máj 2022
avatar

❤️

28. máj 2022
avatar

Objímam svoje dieťa každý deň, len tak, hoci už má 19 rokov.

28. máj 2022
avatar

Objímam svojho synčeka každý deň, kazd deň mu hovorím ze ho ľúbim najviac na svete, uspavam ho každý deň, vtedy sa mojkame, pusinkujeme 💙

28. máj 2022
avatar

objímame sa s deťmi vždy a oni nám za to poviedia ako veľmi nás ľúbia a my ich 🙂 je to ten najkrajší pocit na svete keď vám deti povedia to láskyplné slovo 🙂 ľubim ťa ❤

28. máj 2022
avatar

Objímam svojho synčeka každý deň, každý deň mu hovorím ze ho ľúbim najviac na svete, uspavam ho každý deň, vtedy sa mojkame, pusinkujeme 💙

28. máj 2022
avatar

Ja stále o objimam synčeka a on mňa a ľúbim ťa,či milujem Ťa počuť nie len z mojich úst,ale aj jeho...no u nás to je spojené s diagnózou,ktorú má syn..a uspavam ho každý večer-odchadzam až keď spinka...ale priznám sa,že robím to častejšie ako pri staršej dcére..ale ona vie,že ju veľmi lubim...a chápe,ze pr iMiskovi je to iné...ale aj tak sa musím polepsit..

28. máj 2022
avatar

Toto je mile. Dam si to na chladnicku. Nieco take pre deti nemate niekto?

sticker
28. máj 2022
avatar

Ja objat len tak mojich pubertiakov, tak dostanu infarkt. 🙂
Od uderu puberty su nekontaktni. Nad hlavou im blika vystrazne znamenie Nedotykat sa.

To ja dostavam infarkt, ked oni zrazu objimu mna. 🙂

28. máj 2022
avatar

Ja mám 17 a 10 a každý deň , je to vzájomne a spontánne z oboch strán

28. máj 2022
avatar

@12katka21 práveže v tom je to úžasné a jedinečné, že pre deti je takýchto vecí plno, len my rodičia občas "zabúdame", že aj my máme veci voči deťom, ktoré by sme mali denne plniť 😉

30. máj 2022
avatar

Toto si vytlacim!!

20. jún 2022